برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در این مطلب قصد داریم تا 10 نکته ی آموزشی مربوط به دستگاه چاپ بنر را ذکر کنیم. این نکات مربوط به مهم ترین قطعه در دستگاه چاپ بنر یعنی هد می باشد که بسیار باید به آن توجه نمائید تا هد دستگاه طول عمر مفیدی داشته باشد و گرفتگی هد در آن کاهش یابد.:

1- در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر باید به برند و مدل آن توجه کنید تا دستگاه استانداردی را تهیه نمائید و برند آن معتبر باشد.

2- هنگامی که قصد دارید برند و مارک مرکب را عوض کنید باید تمام قطعات مربوط به آن یعنی ساب تانک که محل نگه داری مرکب و مسیر شیلنگ مرکب و پمپ آن را شستشو دهید، حتی تمیزی هد در این مورد مهم می باشد.

راهنمایی: برای این کار شما قادر خواهید بود شیلنگ های مرکب را که در ساب تانک یا گالن های مخصوص قرار دارد در داخل گالن سالونت گذاشته و آنگاه کلید پرچ را تا زمانی که سالونت از هد خارج نگردیده است، نگه دارید.

3- در مطالب قبلی گفته شد که دما و رطوبت بسیار مهم می باشد. هوای محیطی که در آن دستگاه چاپ بنر قرار دارد باید متعادل و رطوبت آن استاندارد باشد. در حین چاپ باید حتما به دما و رطوبت هوا توجه داشته باشید و از سیستم تهویه هوا استفاده کنید.

4- پس از گذشت دو ساعت کار با دستگاه چاپ بنر و فلکس که کار چاپ متوقف شد باید حتما کرییج را در محل خود (سینی که در زیر هدها قرار دارد و حاوی مقداری سالونت است) قرار دهید. 

5- پس از آن که کارتان با دستگاه چاپ بنر به پایان رسید برای از بین بردن گرد و غبارهای موجود در زیر می توانید با قاشقک مخصوص که حاوی سالونت است آن را تمیز کنید.

6- با حتما این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ آسیبی به هد دستگاه چاپ بنر وارد نشود و برای تمیز کردن آن از اجسام سخت و نامناسب استفاده کنید تنها دستمال مخصوص این کار برای تمیز کردن آن مناسب می باشد. حتی دستمال کاغذی هم گزینه ی مناسبی برای تمیز کردن هد نمی باشد.

7- روغن هد یا اسپری سالونت که دارای برند معتبر باشد بسیار برای رفع گرفتگی هد مناسب می باشد.

8- استفاده از مواد گوناگون برای شستشوی هد را فراموش کنید تنها ماده ی مناسب این کار روغن سالونت مخصوص آن می باشد تا هد دچار آسیب نشود.

9- در صورت کار نکردن طولانی مدت با دستگاه چاپ بنر (72 ساعت) مسیرهای درون دستگاه را با استفاده از سالونت شستشو دهید و با روغن سالونت هد آن را تمیز کنید.

10- بهتر است هر سال یک بار فیلترهای درون دستگاه را تعویض کنید. زیرا پس از مدتی ویفیت لازم خود را از دست خواهند داد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم