برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

بوی جوهر سالونت شدید می باشد که این امکان وجود دارد در صورتی که کاربر در معرض طولانی مدت آن قرار بگیرد دچار آسیب های جبران ناپذیری شود. قرار گرفتن در معرض این جوهرها به صورت طولانی مدت و همچنین کار با دستگاه چاپ بنر سالونت نیز می تواند برای سلامتی انسان نیز مضر باشد. از سوی دیگر، در صورتی که برای امور چاپی بخواهید از مواد شیمیایی قوی و پیچیده تری نیز استفاده نمائید به راحتی می توانید این کار را در محیط های مختلف نیز انجام داده و از آن استفاده نمائید و لزومی وجود نخواهد داشت که بخواهید نگرانی از بابت استفاده از آن در محیط های مختلف داشته باشید.

به همین منظور با توجه به آن که خواص شیمیایی جوهر سالونت قوی تر و پیچیده تر می باشد، بنابراین بهتر است از آن در محیط های بیرونی نیز استفاده نمائید. جوهر مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر سالونت نیز نسبت به نور خورشید و آب مقاوم تر می باشند و به این معنا می باشد که می توانید از آن در شرایط مختلف آفتابی و بارانی بدون هیچگونه نگرانی نیز از آن استفاده نمائید.

نازل های هد ستگاه چاپ سالونت دارای اندازه ی بسیار بزرگی می باشند و به طور تقریبی نیز اندازه ی آن ها بین 30 تا 80 پیکولیتر قابلیت تغییر را دارا می باشد. همانگونه که در مطالب قبلی ذکر کردیم در صورتی که اندازه ی نازل ها نیز بزرگ تر باشد، امکان افت کیفیت تصویر نیز در آنجا وجود خواهد داشت. با توجه به آن که می توان از این تکنیک برای کالاهای بیرونی نیز استفاده نمود و برای بنرهایی که مناسب برای فواصل دور می باشند، بنابراین می توان بیان کرد که این افت کیفیت نیز اهمیت بسیار زیادی نخواهد داشت و حتی می توان از آن نیز چشم پوشی کرد. با توجه به این موضوع در صورتی که درون خودروی خود نشسته باشید و از فاصله ی 40 سانتی یا حتی بیشتر به یک بنر یا تابلوی تبلیغاتی نگاهی بیاندازید متوجه افت کیفیت در دستگاه های چاپ سالونت نیز نخواهید شد و کیفیت تصاویر چاپ شده مناسب نمی باشند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار