برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دستگاه چاپ بنر

همان طور که در مطالب قبلی ذکر شد یکی از عناصر بسیار مهمی که در دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد مرکب می باشد که تاثیر بسیار مهمی در کیفیت خروجی چاپ و ماندگاری آن دارد. در این مطلب قصد داریم نکات مهمی که برای انتخاب مرکب دستگاه چاپ بنر وجود را ذکر نمائیم.

•    فراوانی در بازار

در صورتی که مشاهده کردید میزان فروش مرکب یک برند در بازار بسیار زیاد می باشد دلیلش آن است که بسیاری از چاپخانه ها آن را تهیه نموده و تست نموده اند و از آن راضی می باشند. با این وجود عرضه کننده ی این محصول با توجه به میزان تقاضا برای خرید و فروش حجم واردات خود را گسترش می دهد. کسانی که اپراتور دستگاه چاپ بنر می باشند باید بدانند که چه نوع مرکب و جوهری برای دستگاه آن ها مناسب می باشد و سعی کنند پرفروش ترین برندها را خریداری نمایند.

•    انتخاب مرکبی که دارای پیکولیتر مناسب برای هد باشد

در صورتی که در بازار تحقیقاتی را در این باره به عمل آورید متوجه خواهید شد دستگاه چاپ بنر سالونت بیس، از جمله دستگاه هایی می باشد که دارای 4 هد می باشد و هدهای آن شامل اسپکترا، سیکو، زار و کونیکا نیز می شوند که هریک از آن ها دارای مدل های متفاوتی نیز می باشند. با توجه به تنوع مدل این هدها هرکدام نیز دارای پیکولیترهای متفاوت می باشند. یکی از تفکرات اشتباهی که درباره ی یک مدل مرکب وجود دارد مدل 35PL می باشد که بسیاری فکر می کنند این مدل برای تمام هدها مناسب می باشد. به عنوان مثال مرکب 35PL برای هد زار 80PL مناسب می باشد. در صورتی که مرکب نامناسبی را برای هد دستگاه چاپ بنر انتخاب نمائید این امکان وجود دارد که مشکلات عدیده ای در خروجی به وجود بیاید. به عنوان مثال در صورت چاپ فلکس با دستگاه چاپ بنر پشت نور مناسبی دیده نخواهد شد. به دلیل آن که بیشتر اپراتورهایی که با مرکب 35PL کار می کنند در چاپ های اولیه راضی هستند و بدون گرفتگی نازل با آن کار می کنند اما پس از مدتی که در چاپخانه از آن استفاده می شود از آن ناراضی می باشند و ایرادات آن نمایان خواهد شد. یک شرکت معتبر باید بتواند انواع مختلف مرکب دستگاه چاپ بنر را نیز وارد کند و مرکب هایی که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرند در سه دسته ی 35PL، 42PL و 80PL می باشند و از جمله مرکب هایی می باشند که با بسیاری از هدهای دستگاه چاپ بنر مطابقت دارند، البته در این باره باید از متخصصان مربوطه مشورت گرفت.

•    ثابت کیفیت در برند مرکب و انتخاب آن

در سال های اخیر در ایران بسیاری از شرکت ها در انجام فعالیت واردکننده ی مرکب مدام در حال تعویض برند و محصول خود نیز بودند. به گونه ای که هر دفعه از یک کارخانه ی خارجی مرکب دستگاه چاپ بنر،  محصول وارد می کردند و یا دفعه ی بعد از تولید کنندگان دیگر مرکب مورد نظر را نیز تهیه می کردند. این مسئله مشکلات بسیاری برای مصرف کنندگان به وجود می آورد. دلیل آن هم این می باشد که بسیاری از برندهای مرکب دستگاه چاپ بنر از مواد اولیه متفاوتی در طی ساخت تولید محصول استفاده می کنند که این امر موجوب اختلال در خروجی چاپ بنر می شد.

•    فعال بودن واحد در شرکت ارائه دهنده ی مرکب

به این مسئله بسیار توجه داشته باشید که بهتر است مرکب خود را از مجموعه ای تهیه نمائید که دارای واحد سرویس باشد تا در صورت نیاز بتوانید از آن کمک بگیرید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار