برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

شاید بارها در هنگام رفت و آمد از خیابان های شهر چشمتان به بنرهای تبلیغاتی که با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ رسیده اند، خورده باشد. اما بدانید هرکدام از این بنرها در نوشتن متن های تبلیغاتی خود قاعده و قانونی را  رعایت کردند که باعث جذب مشتری و در نهایت بالا رفتن فروش آن ها خواهد شد.

در نهایت کسی که هزینه چاپ بنر تبلیغی خود را با استفاده از دستگاه چاپ بنر می دهد پس باید بنر تبلیغاتی خوبی را آماده و طراحی کند تا از هر نظری چه تصویری و چه نوشتاری مخاطب را جذب کند.

1- تیتر

اولین خطی که در بنر تبلیغاتی یا روزنامه و مجله نوشته می شود تیتر می باشد که اولین موردی می باشد که خواننده آن را مشاهده خواهد کرد. در صورتی که بنر تبلیغاتی داری تیتر مناسب و جذابی باشد به طور بالقوه ای مشتری را به خود جذب خواهد کرد. برای آن که در هزینه چاپ بنر خود با استفاده از دستگاه چاپ بنر صرفه جویی کنید، دقت نمائید تمام نکات موجود در طراحی بنر و نوشتاری تبلغاتی آن از جمله تیتر آن را رعایت کرده اید.

تیتر فرعی

الزاما هر متن تبلیغاتی نباید دارای تیتر فرعی باشد هدف از نوشتن آن گسترش و بسط دادن تیتر اصلی می باشد تا مخاطب آشنایی بیشتری با محصولات و حرفه ی کاری شما داشته باشد. 

2- فضای خالی

شاید خیلیا به اشتباه تصور کنند که هرچی متن و تصاویر بیشتری در صفحه ی تبلیغاتی خود بگنجانند تاثیر بهتری روی مخاطب خواهد گذاشت. اما این اشتباه است باید به این موضوع توجه داشته باشید که فضای خالی موجود در بنر تبلیغاتی شما به همان اندازه اهمیت دارد که متن یا تصاویر شما اهمیت دارند همچنین با این کار در مصرف جوهر دستگاه چاپ بنر خود هم صرفه جویی کرده اید. در صورتی که صفحه ی تبلیغاتی پر از متن و تصویر باشد نه تنها خواننده را جذب خود نمی کند بلکه نتیجه ی معکوس خواهد داد و خواننده ترغیب به ادامه ی خواندن آن نخواد شد.

3- تصاویر

شما می توانید بنرهای تبلیغاتی با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ برسانید که دارای تصاویر هستند. تصاویر الزاما برای یک بنر تبلیغاتی استفاده نمی شوند اما باعث آراسته شدن و جذاب تر شدن آن خواهد شد. تصاویر مورد استفاده ی شما در بنر تبلیغاتی باید کاملا هماهنگ با نوشته و تیتر شما باشد. تصاویر موجود در بنرهای تبلیغاتی یا هرچیز دیگر نه تنها جنبه ی زینتی دارد بلکه بسیار برای تبلیغ خوب و مفید می باشند. اما به تنهایی نمی توانند گویای همه جزئیات باشند. به همین منظور بهتر است از استفاده ی بیش از حد آن خودداری نمائید.

4- بدنه تبلیغات

بهتر است به نکته ی دیگری در طراحی بنر خود قبل از چاپ آن توسط دستگاه چاپ بنر توجه نمائید، استفاده از زبان محاوره ای در بدنه ی تبلیغاتی خود را فرمواش نکنید زیرا زبان نوشتاری برای این امر مناسب نمی باشد. به دلیل محدودیتی که در فضای تبلیغاتی خود دارید بهتر است به گونه ای کلمات را بیان نمائید تا مخاطب را جدب کند. به این منظور که به مشتری نشان دهید هدف شما از نوشتن این تبلیغ و ارائه ی محصولتان چه می باشد؟

5- اطلاعات تماس

درج اطلاعات تماس و یا نشانی در تبلیغ فراموش نشود زیرا اگر به مشتری نگویید چه کاری انجام دهد پس از دیدن تبلیغ به راحتی از کنار آن خواهد گذشت و به کارهای خود مشغول خواهد شد.

معرفی وب سایت و درج اطلاعات تماس با جزئیات، بهترین اطلاعاتی می باشد که مشتری می تواند از طریق آن به بازار و کسب و کار شما دست یابد. و این امر باعث ترغیب مشتری به تهیه ی آن محصول خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار