برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در صورتی که دستگاه بنر مورد نیاز خود را از شرکتی معتبر تهیه نمائید آنگاه آن شرکت دستگاه چاپ بنر دست دوم را سرویس خواهد کرد و در نهایت با کیفیت مطلوبی نیز به شما تحویل خواهد داد. اما در صورتیکه دستگاه بنر خود را از شخصی خریداری نمائید، هیچ اعتباری برای آن دستگاه خریداری شده وجود ندارد و همچنین دستگاه دارای خدمات پس از فروش نیز نخواهد بود.

اغلب اوقات نیز پیش خواهد آمد که شرکت ها با توجه به نیاز مشتریان خود دستگاه چاپ بنر را برای آن ها مونتاژ می کنند. با توجه به آن که این کار نیاز به وجود تعداد زیادی از دستگاه های بنر می باشد بنابراین آن شرکت بایستی به قدری بزرگ باشد تا بسیاری از دستگاه های چاپ را در خود جای دهد، در غیر این صورت این امکان وجود نخواهد داشت تا بتواند تعداد زیادی از دستگاه چاپ بنر را مونتاژ کند.

همچنین با توجه به آن که این کار نیاز به وقت بسیار زیادی نیز دارد بنابراین شرکت باید در رابطه با این موضوع وقت زیادی را داشته باشد تا بتواند عملیات مونتاژ را در تعداد زیادی نیز انجام دهد.

قطعات و ملزومات دستگاه چاپ بنر، مبحث دیگری می باشد که باید به آن توجه لازم نیز داشته باشید که هد دستگاه یکی از مهم ترین قطعات دستگاه چاپ بنر می باشد که باید به آن توجه لازم نیز داشته باشید. هد دستگاه بنر نیز در واقع قلب دستگاه می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورتی که هد دستگاه چاپ بنر دچار مشکل گردد آنگاه هم کیفیت دستگاه چاپ و هم سرعت آن نیز کاهش خواهد یافت و در نتیجه نیز امکان دارد عمر دستگاه چاپ بنر کاهش یابد.

همچنین در صورتی که هد دستگاه چاپ بنر به مدت طولانی کارایی نداشته باشد این امکان وجود دارد که دچار خرابی گردد و امکان خراب شدن آن نیز وجود خواهد داشت، زیرا هد دستگاه چاپ بنر بسیار حساس است و نباید خشک گردد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار