برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

بنابراین در صورتی که اپراتوری که با دستگاه چاپ بنر کار می کند هم حرفه ای و هم با تجربه باشد آنگاه می تواند این زمان را بیشتر از 1 سال نگه دارد و در واقع به بیان دیگر نیز می تواند از دستگاه بنر بیشتر از یک سال با کیفیت مطلوب نیز استفاده نماید.

اپراتور دستگاه چاپ بنر در صورتی که به خوبی از دستگاه چاپ مراقبت کند می تواند به مدت 2 و یا حتی 3 سال به صورت بهینه از آن استفاده نماید. اما در اغلب اوقات نیز اپراتور دستگاه چاپ بنر حتما باید دستگاه چاپ را به مدت 3 ماه دوره ای نیز سرویس کند.

نکته ای که در اینجا بسیار مهم می باشد آن است که سرویس و سلامت دستگاه چاپ بنر تنها به مدل  و نوع آن نیز بستگی ندارد بلکه عوامل مهم دیگری هم وجود دارند که در این مورد نیز دخیل می باشند البته قابل ذکر است که عمده ی این موضوع نیز به طرز کارکرد اپراتور دستگاه چاپ بنر برمی گردد.

حتی جوهر دستگاه چاپ بنر نیز در این مورد اهمیت بسیاری نیز دار و در صورتی که کیفیت آن خوب نباشد آنگاه هم به هد دستگاه آسیب می زند و هم موجب می شود قطعات دیگر نیز دچار مشکل گردند. در صورتی که هد دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین قطعات آن می باشد و در صورتی که آسیبی به آن وارد گردد آنگاه امکان دارد تمامی عملیات چاپی نیز دچار اختلال گردد. پس بهترین و مناسب ترین راه حل آن است که قبل از تهیه ی جوهر دستگاه چاپ بنر، تحقیقات لازم را درباره ی آن به عمل بیاورید. بنابراین حتما باید جوهر دستگاه چاپ بنر خود را از شرکت های معتبر نیز خریداری کنید تا در آینده دچار مشکل نگردید.

پس از آنکه موارد بالا را مورد بررسی های لازم قرار دادید آنگاه باید ملزومات دیگر دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از صحت سلامت دستگاه چاپ نیز اطمینان گردید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار