برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

شما می توانید پلیت موجود در دستگاه را به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک تعویض نمائید. سعی کنید این کار را توسط یک اپراتور خبره که آشنایی با قطعات مختلف دستگاه چاپ بنر دارد انجام دهید که دچار مشکل نشوید. در صورتی که این کار توسط متخصص مربوطه انجام شود ابتدای رجیستر پلیت را که روی سیلندر قرار دارد به طور کامل و دقیق بررسی می کند و آنگاه اقدام به تعویض دستگاه چاپ بنر خواهد کرد. یکی از دلایلی که باعث افت کیفیت در چاپ بنر می شود این است که پلیت در جای درست و دقیق خود قرار نگرفته است به همین دلیل این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد. 

تعویض پلیت در دستگاه چاپ بنر

یکی از فرآیندهای اتوماتیکی که در هنگام تعویض پلیت دستگاه چاپ بنر صورت می گیرد برداشتن پلیت کارکرده و جایگذاری پلیت جدید برای عملکرد بعدی می باشد. تمامی این عملیات و جایگذاری و تغذیه ی آن  توسط یک اپراتور حرفه ای انجام می شود تا بتواند پلیت جداگانه را نصب کند و یا می توانید  از سیستم های کاست بدون استفاده از اپراتور و دخالت او به صورت تمام اتوماتیک این کار را به صورت متوالی انجام دهید. استفاده از سیستم روز اتوماتیک اولین بار در سال 1990 در ژاپن انجام شد که از آن برای تعویض پلیت استفاده می کردند.

زمانی که قصد چاپ یک کار رنگی را در دستگاه چاپ بنر داشتبد باید تعدادی پلیت چاپی رنگی را در رجیستر دقیقی روی سیلندر پلیت قرار دهید. دلیل اهمیت این دقت این می باشد که توسط  روزنه های موجود روی پلیت های چاپی و سیستم هدایتی حاصل می گردد. البته این امر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که در قسمت پیش چاپی، روی این رجیسترهای دقیق پلیت چاپی تفکیکات رنگی صورت گیرد.

دقت بالا در استفاده از سیستم های تغذیه پلیت اتوماتیک بسیار حائز اهمیت می باشد و تجهیزات مورد نیاز آن باید به خوبی عمل نمایند. از آن جایی که سیستم های رجیستر دارای کیفیت بالایی هستند و در قسمت چاپ و پیش از چاپ موجود می باشند جایگیری دقیق پلیت در واحد چاپ بسیار مهم می باشد و تغدیه پلیت به صورتی دستی انجام می پذیرد. یکی از مزیت های استفاده از تغذیه پلیت دستگاه چاپ بنر به صورت اتوماتیک آن می باشد که اپراتور در آن دخیل نمی باشد و می توان در تمامی واحدهای چاپی کار تعویض پلیت را انجام داد. ( البته تمامی این موارد بستگی به چیدمان و موقعیت سیلندر دارد و آن که فاصله ی سیلندرها با توجه به موقعیت چاپی چه اندازه می باشد)

برای تعویض پلیت در دستگاه چاپ بنر و نصب جدید آن باید ابتدا آن را در واحد چاپ آماده سازی نمائید و آنگاه اقدام به نصب آن نمائید. در پی این عملیات فرایند تعویض و نصب و جایگذاری آن به صورت اتوماتیک انجام می شود.

برای تعویض پلیت به صورت اتوماتیک طرح های متنوعی وجود دارد که هرکدام می توانند در یک کاست و در توالی درست خود Save شوند. این به این معنی می باشد که می توان چندین کار متوالی را با استفاده از چندین پلیت چاپی به صورت اتوماتیک خارج و بارگذاری کرد. 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار