برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

ابتدا لازم می باشد مرکب هایی که توسط این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد را مورد بررسی قرار دهیم.  بیشتر مواد مورد استفاده ی افست ها و دستگاه چاپ بنر حال تقطیر مانند دارند که از مواد نفتی می باشند و به نوعی دارای روغن معدنی می باشند که در صورتی که به اندازه ی کافی حرارت ببیند نقطه ی جوش آنان بسیار بالا می رود. این مرکب ها در واقع به عنوان مواد فرار شیمیایی محسوب نمی گردند. این موضوعی می باشد که جزء موارد مربوط به زیست محیطی نمی باشد. در واقع قبل از آن بخواهیم تاثیر این مواد آلی در محل نگهداری دستگاه چاپ بنر و یا افست ها را برای شما شرح دهیم ابتدا شما را با تعریف خود مواد آلی آشنا می نمائیم.

نام دیگر مواد آلی VOC می باشد که فشار بخار آن در دمای 20 درجه Cg صورت می گیرد و برابر با 0/01 کیلو پاسکال می باشد که از یک مایع آلی تشکیل شده است.

در واقع رقم 0/01 برای این مورد بسیار اغماض کننده می باشد و اتمسفر دارای فشار بسیار بالاتری در شرایط معمول خواهد بود.  در واقع نمی توان کلیت این موضوع را با وضعیت شستشوی دستگاه چاپ بنر با استفاده از شوینده های معمولی مقایسه کرد زیرا با هم بسیار تفاوت دارند.

کنترل منظم:

فعالیت ماشین های چاپ افست و دستگاه چاپ بنر با استفاده از یک سری سیستم های ورودی کنترل می شوند که از ماشین های گراور و چاپ فلکسو بسیار بهتر می باشند. در صورتی که یک شرکت به طور منظم برای شستشو دستگاه چاپ بنر و اضافه کردن مواد افزودنی به آب چاپ افست از مقدار زیادی مواد فرار استفاه کند باید مقدار مصرفی او تحت کنترل منظم قرار گیرد. در صورتی که برای دستگاه های چاپ فلکسوو گراور میزان مصرف این مواد سالیانه کمتر از افست و دستگاه چاپ بنر می باشد. این به این معنا نمی باشد که اپراتورهای دستگاه چاپ بنر و یا افست از این بابت نگرانی داشته باشند در صورتی که آنان بدانند میزان مصرفی مواد آلی آنان سالیانه از 25 تن تجائز نکند و نظارت کافی روی آن داشته باشند مورد خاصی برای کنترل قانونی و حفاظتی وجود دارد. میزان کنترل ممکن است با این حال در بعضی شرایط تغییر کند.  ممکن است یک مدیر چاپخانه محیط چاپخانه ی خود را برای نگهداری دستگاه چاپ بنر و افست ها به گونه ای در بیاورد تا از نظر زیست محیطی سالم باشد پس میزان مصرفی مواد آلی خود را کاهش می دهد. یکی از مواردی که در کاهش مصرفی مواد آلی فرار موثر می باشد استفاده از شوینده هایی می باشند که دارای پایه روغن گیاهی می باشند و با آن می توانند دستگاه چاپ بنر و ماشین های چاپ خود را شستشو دهند تا میزان مصرفی حلال های فرار کاهش یابد. 

قابلیت امتزاج با آب:

استفاده از مواد شوینده ی مخصوص دستگاه چاپ بنر و ماشین های افست از موارد مهمی است که باید به کار گرفته شود و آن هم درباره ی کاربرد قابل امتزاج با آب می باشد. در واقع برای حفاظت از محیط زیست از این مواد استفاده می کنند. 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم