برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

در صورتی که می خواهید پیام اصلی خود را به مخاطب القا کنید می توانید آن را در سر خط با فونت بزرگ قرار دهید تا مخاطب بتواند آن را به راحتی بخواند. بنرهایی که با دستگاه چاپ بنر چاپ می شوند باید دارای سایز فونت مناسبی باشند تا مخاطب به راحتی بتواند آن را از فاصله ی دور بخواند. در صورتی که فاصله ی بیشتری مد نظر شما باشد بایستی اندازه ی فونت بنر خود را بیشتر کنید.

در جدول زیر راهنمایی برای اندازه ی هر فونت در بنر چاپ شده توسط دستگاه چاپ بنر قرار داده ایم که می توانید با کمک آن سایز فونت خود را با توجه به فاصله ی مد نظر تعیین نمائید. این جدول به صورت کامل تمام فواصل را نشان داده است:

فاصله ی دید بنر

همان طور که در مطلب قبلی ذکر شد نوع فونت در خوانایی مطلب تأثیر مهمی دارد اما اندازه و سایز آن هم تأثیر مهمی در خوانایی یک مطلب دارد. در صورتی که می خواهید بنری را با دستگاه چاپ بنر، چاپ کنید که با فاصله ی 18 متری دیده شود و یا حداکثر با فاصله ی 61 متری دیده شود باید حروف شما ارتفاعی حدود 15 cm را داشته باشد.

نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که فونت شما در بنر نباید بیش از اندازه بزرگ باشد این امر ممکن است در فواصل دور مفید باشد اما در فواصل نزدیک باز هم خوانایی خود را از دست خواهد داد.

در طراحی یک بنر، رعایت اصول فاصله ی مناسب برای دید خوب یکی از نکته های مهم قبل از چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر می باشد. در ادامه نکاتی را یادآور خواهیم شد تا بدانید سایز مناسب فونت برای طراحی بنر چه سایزی می باشد:

ضخامت حروف

خوانایی حروف باریک بسیار کم می باشد. به همین دلیل بهتر است از فونتی استفاده کنید که ضخامت بیشتری دارد تا توجه مخاطب بهتر به آن جلب شود. به همین دلیل بهتر است قبل از آن که می خواهید بنر خود را با دستگاه چاپ بنر چاپ کنید ابتدا سایز فونت خود را به صورت تستی پرینت بگیرید.

فضای خالی

یک مهارت بسیار تکنیکی که در طراحی بنر وجود دارد استفاده مفید از فضای خالی در بنر می باشد. ما به شما این پیشنهاد را داریم که می توانید برای این کار از قانون 60/40 استفاده کنید. یعنی 40 درصد را برای طراحی در بنر به عنوان فضا در نظربگیرید و 60 درصد باقی مانده را خالی بگذارید. با انجام این کار شما به لغات و حروف خود اجازه مانور و استراحت داده اید و حتی خوانایی آن با این عمل بیشتر می شود.

فاصله بین حروف

بهتر است بین حروف و کلمات خود فاصله ی مناسبی قرار دهید در صورتی که فاصله ی بین آن ها کم باشد خوانایی آن کم می شود و به سختی خوانده می شود.

امکان دارد این سوال برای شما مطرح گردد که آیا برای بنرهای اتوبان ها و خیابان ها از همین قانون ها استفاده می شود؟ و فاصله ی رعایت شده در آن برحسب همان جدول بالا می باشد؟

این موضوع را در نظر داشته باشید که در این بنر قانون زمان نیز وجود دارد زیرا در زمان حرکت با سرعت های متفاوت خوانایی آن فرق خواهد کرد. به همین دلیل جدول دیگری برای این کار وجود که سایز مناسب را برای این مکان ها نشان می دهد.

زمان خواندن بنر

با این وجود شما باید به موقعیت مکانی نصب بنر نیز توجه داشته باشید و قبل از اقدام به چاپ آن توسط دستگاه چاپ بنر تمامی این موارد را بسنجید.

چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم