برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

همان طور که می دانید بنر شما باید دارای طرح های جذاب، خوانا و واضحی باشد. اگرچه طراحی که شما برای بنر انجام می دهید ممکن است برحسب محیط یا شرایط موقعیت نصب آن متفاوت باشد اما در کل برای طراحی و نصب قبل از چاپ توسط دستگاه چاپ بنر باید نکات مهمی را در این خصوص رعایت نمائید.

طراحی بنر برای محیط های داخلی و خارجی

در صورتی که شما کمی خلاقیت در این خصوص به خرج دهید و از ترکیب رنگ های درست برای طراحی بنر خود برای تبلیغات استفاده کنید می توانید توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که نصب تابلوهای چشمک زن برقی امکان دارد برای همیشه تأثیرگذار نباشد اما استفاده از بنرهای زیبای چاپ شده توسط دستگاه چاپ بنر می تواند توجه مشتریان را به خود بیشتر جلب کند. قدم اول برای ساخت یک تابلوی بنر این می باشد که مخاطب بتواند در هنگام عبور از جلوی آن در کثری از ثانیه آن را بخواند و مفهوم آن را درک کند.

در موسسه تبلیغ محیطی آمریکا، تحقیقاتی انجام شد مبنی برای ترکیب رنگ بنر در محیط های بیرونی زیرا این امر تاثیر مهمی روی مخاظب دارد. به عنوان مثال می توان روی رنگ زرد رنگ مشکی به کار برد یا بالعکس، می توان رنگ مشکی را روی رنگ سفید به کار برد و یا رنگ سفید را روی آبی به کار گرفت.

انواع دستگاه چاپ بنر

اگر می خواهید اطلاعاتی از خود مانند آدرس وب سایت یا شماره تماسی روی بنر درج کنید باید از رنگ دیگری استفاده کنید. دانشجویان دانشگاه پنسیلوانیا در این زمینه پژوهش هایی را انجام داده اند مبنی بر این که اگر اطلاعات تماس با یک رنگ دیگری نشان داده شود به احتمال خیلی زیاد 78% روی ذهن مخاطب باقی خواهد ماند. پس این مورد یکی از موارد بسیار مهمی بود که در طراحی بنر باید استفاده شود و تکنیکی است که باید از آن استفاده کرد تا پس از چاپ بنرتان با دستگاه چاپ بنر مشکلی با طرح روی بنر نداشته باشید.

موقعیت مکانی نصب بنر بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد. بنرهای طراحی شده که برای تبلیغات فروشگاه ها و مغازه ها استفاده می شوند باید در مکانی نصب گردند که امکان خواندن توسط مخاطب راحت باشد و بتواند سریع آن را بخواند.

دستگاه چاپ بنر دست دوم

متن روی بنری که قرار است در کنار خیابان نصب شود باید بسیار خلاصه و کوتاه و پرمفهوم باشد تا در ذهن مخاطب باقی بماند.

حتی آب و هوای آن مکان نیز در نصب بنر بسیار تاثیر گذار می باشد و نصب یک بنر در یک منطقه ی گرم شمالی بسیار متفاوت از نصب آن در منطقه ی پرباران می باشد. با توجه به این شرایط باید بدانید از چه جوهری و از چه نوع دستگاه چاپ بنری برای این کار استفاده کنید تا در برابر شرایط محیطی خراب نشود.

طراحی بنر داخلی

شما می توانید برای خلاف قانونی که باید برای بنر محیط بیرونی رعایت کنید، برای بنر داخلی این کار را انجام ندهید. به عنوان مثال می توانید مطلبی که روی بنر شما می خواهید نوشته شود را برای بنر داخلی کمی بیشتر بگذارید زیرا مخاطب فرصت کافی برای مطالعه ی آن را دارد. اگرچه اکثریت علاقه ای به خواندن متن های تبلیغاتی ندارند اما می توانید به گونه ای آن را طراحی کنید افراد برای آن وقت بیشتری بگذارند. با این وجود باید دقت داشته باشید که متن شما نباید از حد مجاز بیشتر باشد.

بهترین دستگاه چاپ بنر

مطلب دیگری که بنر داخلی را از بنر محیط بیرونی متمایز می کند این است که احتیاجی به استفاده از رنگ های خیره کننده نیس زیرا مخاطب فرصت بیشتری برای مطالعه ی متن دارد و حتی بهتر است از رنگ ملایمی استفاده شود تا مخاطب برای خواندن مطلب روی بنر اذیت نشود.

کسانی که می خواهند بنر تبلیغاتی را با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ کنند نیازی نیست برای طراحی آن دوره های تخصصی را بگذرانند، فقط کافیست تا نکات گفته شده را به خوبی رعایت کنند.

طراحی بنر - دستگاه چاپ بنر

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار