برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در صورتی که قصد دارید در زمینه ی چاپ و تبلیغات بدون استفاده از ابزارهای گران قیمت و دستگاه های چاپ بزرگ مانند دستگاه چاپ بنر موفق باشید پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمائید. ما راه حل هایی را به شما ارائه می دهیم که می توانید به راحتی بدون صرفه هزینه زیاد و خرید دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه های چاپ با کمترین سرمایه، در کسب و کار خود موفق شوید. برای آن که بیزینس موفقی را در زمینه ی چاپ شروع کنید باید کسب و کار خود را در چاپ به عنوان یک واسطه آغاز کنید.

زمانی که شما به عنوان یک واسطه در این جا کار می کنید احتیاجی به جذب نیروی انسانی و یا استفاده از نرم افزار خاصی نمی باشد و حتی احتیاجی به خرید دستگاه چاپ بنر و اجاره ی مکانی نمی باشد.

به تنها چیزی که در این جا نیاز دارید وسایل ارتباط الکترونیکی می باشد مانند اینترنت، موبایل و کامپیوتر.

زمانی که به عنوان واسطه در این زمینه فعالیت دارید باید سفارشات چاپی و مشتریان خود را برای شرکای دیگر معرفی کنید. در واقع با انجام این کار یه ارتباط سالم بین مشتریان و همکاران خود ایجاد کرده اید.

اگر می خواهید شانس موفقیت خود را در این مورد افزایش دهید این نکته را با رعایت کنید.

ایجاد یک وب سایت

در صورتی که شما در منزل کار می کنید و یا برای خود شرکت کوچکی دارید باید به مشتریان خود چشم اندازی از موقعیت خود نشان بدهید. ساخت وب سایت در این زمینه می تواند کمک موثری به شما بکند و کار خود را به آن ها ارائه دهید.

استفاده از شرکت مجازی

شما نیازی به این ندارید که خود را در این کار حرفه ای نشان دهید و یا شرکتی داشته باشید که دارای دستگاه چاپ بنر و انواع تجهیزات مختلف باشد، تنها با داشتن شرکتی با قابلیت هایی نظیر اتاق ملاقات و رزرویشن می توانید یک شرکت معقول و واقعی اجاره کنید.

درست کردن نمونه ی کار چاپی

برای آن که نام شما در زمینه ی چاپ و تبلیغات مطرح گردد می توانید پروژه هایی را انجام دهید که رایگان هستند و این خود به نوعی سرمایه گذاری می باشد و می توانید نمونه کارهایی از خود عرضه نمائید.

جمع آوری ایده های مختلف

شما می توانید از طرح های مشتریان خود و حتی پیشنهادات آنان استفاده کنید، یا حتی از وب سایت هایی استفاده کنید که در طرح هایی رایگان در اختیار شما می گذارند.

تبلیغ! مهم ترین چیز در این زمینه می باشد

شما باید بازار کسب و کار خود و خدماتی که ارائه می دهید را بشناسید و برای این کار باید از کارت های ویزیت و بروشورهایی استفاده کنید. می توانید روی متریال هایی کار چاپ را انجام دهید که به حیطه ی کاری شما می خورد و با این کار می توانید کیفیت کاری خود را افزایش دهید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم