برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

تبلیغات یکی از پایه ترین و مهم ترین اصولی می باشد که شرکت ها باید آن را در راستای کار خود قرار دهند تا در زمینه ی کسب و کار خود موفق شوند. اما از آن سو به دلیل ان که میزان موفقیت در کسب و کار شرکت ها بسته به نوع تبلیغات آن سازمان دارد پس باید میزان هزینه ی قابل توجهی را صرف این کار بکنند. ابزارهای گوناگونی هم در این زمینه وجود دارد یا می توانند کار چاپ تبلیغات خود را به یک اپراتور ماهر دستگاه چاپ بنر بسپارند و یا خود کار چاپ تبلیغات را انجام دهند که این امر کمی هزینه بر می باشد. البته با توجه به میزان افزایش تقاضا و درخواست برای دستگاه چاپ بنر قیمت های مناسب تری برای آن وجود دارد که می توانید آن را در سایت ما سفارش دهید.

در زمان های قدیم سازمان ها و شرکت ها برای تبلیغات خود از رسانه های مختلفی استفاده می کردند مانند تلویزیون و روزنامه که در بین مردم همه گیر تر بود. اما روش های بسیاری برای تبلیغات در این راستا وجود دارد که در این مطلب به آن می پردازیم:

تبلیغات بنری

استفاده از بنرهای چاپ شده یکی از بهترین راه های تبلیغات یک سازمان و شرکت می باشد. این بنرها به وسیله ی ابزار مهمی به نام دستگاه چاپ بنر چاپ می شوند که می توان اطلاعات مهم و زیادی را آن نوشت و در اختیار مشتریان قرار داد. برای آن که این بنرها در معرض عموم قرار بگیرند می توانید آن ها را در راهروهای شرکت و یا سطح شهر نصب کنید. همچنین می توانید از این بنرهای چاپ شده به وسیله ی دستگاه چاپ بنر در نمایشگاه ها و همایش ها استفاده کنید.

تبلیغات اینترنتی

با پیدایش اینترنت و همه گیر شدن آن تحول عظیمی در عرصه ی تبلیغات به وجود آمد. روش های تبلیغاتی بسیاری در اینترنت وجود دارد مانند ایجاد وبلاگ، خرید تبلیغات در سایت ها و تبلیغات keywords و ... که از بهترین روش های تبلیغاتی در اینترنت می باشد.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تا جایی که می توانید در تمام شبکه های اجتماعی نام نویسی کرده و در آن فعالیت داشته باشید و هر چند مدت یک بار در آن جا پست های جدید بگذارید تا مخاطبین جدیدی را به خود جذب نمائید.

چاپ نمودن کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت و پاکت نامه، سربرگ و ... از پایه ترین کارهایی می باشد که می توانید در زمینه ی تبلیغدت انجام دهید و سعی کنید تا اطلاعات شرکت خود را به طور کامل در آن ها درج کنید.

نشر مقاله های مختلف در سایت ها و یا نشریات تخصصی

این روش از تأثیر گذار ترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی می باشد. به دلیل آن که این مقالات یا نشریات برای افرادی ارسال خواهد که در زمینه ی کاری شما فعالیت داشته باشند.

تبلیغات شهری

تبلیغات در وسایل حمل و نقل عمومی و نصب بنر روی آن ها از موثر ترین روش های تبلیغاتی می باشد. شما می توانید با چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر تبلیغات خود را انواع وسایل حمل و نقل عمومی بچسبانید و از آن استفاده کنید.

روش های بسیار متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که شما می توانید با توجه به بودجه و سیاست شرکت خود از آن استفاده کنید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم