برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

از همین روی اکثر کسانی که در این حیطه فعالیت می کنند به دنبال دستگاه چاپ بنری می گردند که برای کسب و کارشان مناسب باشد. اما امکان دارد این سوال برای اکثر کسانی که می خواهند تازه در این حیطه شروع به فعالیت کنند و یا حتی کسانی که در این زمینه کار میکنند پیش بیاید که چه دستگاه بنری مناسب می باشد تا آن را خریداری کنند؟

شرکت های فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند که انواع دستگاه چاپ بنر را به فروش می رسانند. با این حال این امکان وجود دارد که کسانی که می خواهند دستگاه چاپ بنر و یا فلکسی خریداری کنند  برای خرید دچار سردرگمی شوند.

اگر شما می خواهید دستگاه بنر مناسبی برای کار خود خریداری کنید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

ریپ دستگاه چاپ بنر

در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر باید به ریپ آن توجه ویژه ای داشته باشید. در صورتی ریپ دستگاه قوی تر باشد و دارای پروفایل زیادی باشد شما برای کار با چاپ آپشن های بیشتری را در اختیار دارید.

هد دستگاه چاپ بنر

همان طور که مقالات گفتی دکر شد هد از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات یک دستگاه چاپ بنر می باشد. این قطعه دارای انواع مختلفی می باشد که دارای نازل های کوچکی است . نازل های هر نوع هد متفاوت می باشد و به نسبت اندازه ی نازل هر نوع هد نیز متفاوت می باشد. در صورتی که نازل دستگاه کوچک تر باشد دقت کار چاپ بالاتر می رود اما شما می توانید با توجه نوع کار چاپی خود دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمائید. به عنوان مثال اگر می خواهید بنرهایی را چاپ کنید که در فواصل زیاد دیده شود پس باید هدهایی را تهیه کنید که دارای پیکولیتر بیشتر باشد. هد هر دستگاه چاپ بنر با توجه به نوع نازل تقسیم بندی می شود:

هد دستگاه 128
هد دستگاه 256
هد دستگاه 512
هد دستگاه 1024

در صورتی که مشریان زیادی را دارید و خدمات چاپ شما زیاد است پس بهتر است نازل های بیشتری را تهیه کنید تا سرعت چاپ شما افزایش پیدا کند.

بدنه دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر به دلیل کاربردی که دارد امکان دارد در حین کار دچار لرزش های زیادی شود بنابراین بهتر است جنس بدنه ی آن سنگین و محکم باشد تا از این لرزش جلوگیری شود، اما بهتر است بدانید که جنس بدنه روی کیفیت چاپ تأثیر ندارد.

گارانتی دستگاه چاپ بنر

این موضوع بسیار قابل توجه می باشد که اگر دستگاه بنری گارانتی نداشته باشد پس نمی توان کیفیت آن را تضمین نمود. به همین دلیل باید دستگاه بنری را خریداری کنید که مسئولیت گارانتی شما را به عهده بگیرد.

پشتیبانی

یکی از مهم ترین عواملی که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر باید به آن توجه داشته باشید پشتیبانی دستگاه می باشد که بسیار مهم است.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار