برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

سندهای bleeds

دستگاه های بنری که دارای عرض بسیار زیادی هستند از آن ها برای تنظیم bleeds استفاده می شود که معمولا مقدار 125.0  برای آن در نظر گرفته می شود. در صورتی که پروژه ی شما رو به اتمام می باشد بهتر است از هر دو طرف مقدار 2 اینچ فاصله بگذارید تا برای نصب واشرها جای کافی وجود داشته باشد.

فضای رنگی

شما قصد دارید فایل خود را با دستگاه چاپ بنر، به چاپ برسانید اما باید از قبل رزولوشن صفحه را نیز در نظر بگیرید تا کمتر از فایل اصلی باشد به همین دلیل باید دقت کنید تا قالب رنگی فایل شما به صورت CMYK باشد.

وضح گرافیک

فرآیند آماده سازی یک فایل قبل از چاپ آن توسط دستگاه چاپ بنر به این گونه می باشد که وضوح و رزولوشن آن و سایز آن مشخص باشد. شما می توانید از جدل زیر برای کیفیت تصویر و بررسی فایل خودتان کمک بگیرید.

 رزولوشن مسافت قابل مشاهده  
 200dpi  0.5 - 1 متر  close
 150dpi  1-3 متر  Close-Medium
 100dpi  3-6 متر  Medium-Far
 75dpi  16 متر  Far

نرم افزارهای InDesign و illustrator دو ابزار بسیار مهمی در کنار دستگاه چاپ بنر می باشند که شما می توانید تمام اشیاء و آبجکت های خودتان را با آن ها ایجاد کنید. این نرم افزارها به دلیل آن که دارای مقیاس یکپارچه ای می باشند می توان به راحتی فایل های خود را در آنجا بررسی کنید و در نهایت می توانید وضح خروجی آن را تنظیم نمائید. ابعاد تصاویر چاپی شما بسیار بزرگ می باشد زیرا بنرها با مقیاس بزرگ با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ می شوند، از همین روی باید تصاویر با بیت مپ تعیین شود که سایز به بزرگی 300MB+ دارند که  به سختی می توان در کامیپیوتر معمولی با آن کار کرد و همچین پردازش و ذخیره ی این تصاویر زمان زیادی را خواهد برد. جدول بالا به شما کمک خواهد کرد تا رزولوشن تصویر را به درستی تنظیم کنید و آن را آماده نمائید.

استفاده از مقیاس درصدی

در صورتی که بنری که می خواهید با دستگاه چاپ بنر چاپ کنید از حد معمول بزرگتر است باید مقیاس آن فایل را کوچکتر کنید. در نرم افزار illustrator بیشترین ابعادی که می توان برای یک فایل به کار برد 227/5  اینچ می باشد که در نرم افزار indesign 216  اینچ در هر جهت می باشد. در صورتی که قصد پردازش تصویری را روی فتوشاپ دارید می توانید نصفی از مقیاس آن با دو برابر وضوح نمایش درست کنید. یعنی اگر عکسی دارای سایز 120 در 80 اینچ بود می توانید آن را به 60 در 40 اینچ تبدیل کنید به این صورت که تصویر با وضوح 100ppi به 200ppi تبدیل خواهد شد. تصویری که شما در فتوشاپ درست کرده اید دارای نیمی از سایز نهایی می باشد که در دو نرم افزار ذکر شده به آن نیاز دارید.

ذخیره کردن تصویر

پس با توجه به مطاب ذکر شده دانستیم قبل از اقدام به چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر، توجه به وضوح تصویر و پردازش آن توسط نرم افزارهای مخصوص ضروری می باشد تا تصویر در بنر دارای کیفیت مطلوبی باشد. اما نکته ی آخری که باید به آن توجه نمود ذخیره کردن تصویر می باشد که باید با قالب های خاصی ذخیره گردد و این قالب ها EPS یا PDF می باشد. فرمت پی دی اف هم برای عکس مناسب می باشد و هم می توان از آن برای طرح های وکتور بیس استفاده کرد. تنها چیزی که در کیفیت برداری و تصویر تاثیر بسیار مفیدی دارد فشرده سازی می باشد که باید مدیریت گردد.

قبل از چاپ

به این موضوع حتما توجه داشته باشید که قبل از چاپ فایل موردنظرتان توسط دستگاه چاپ بنر ابتدا آن را باز کرده و تمام موارد آن را به خوبی بررسی کنید و مورد بازبینی قرار دهید تا چیزی از قلم نیفتاده باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم