برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

از همین روی قبل از اقدام به چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر باید به نوع طراحی آن بسیار دقت داشته باشید زیرا اگر بنر طراحی مناسبی نداشته باشد نه تنها مخاطبانی را به خود جذب نخواهد کرد بلکه باعث دافعه خواهد شد. برای آن که تبلیغات شرکت یا موسسه ی شما در مسیر مناسبی رشد کند پس باید نسبت به طراحی بنر خود توجه ویژه ای داشته باشید و در صورتی که تمام نکات مربوط به طراحی بنر را رعایت کنید که در مطالب قبلی ذکر شد، نتیجه ی موفقیت آمیزی خواهید گرفت. بهتر است قبل از اقدام به چاپ بنر خود توسط دستگاه چاپ بنر به طراحی بنر توجه لازم داشته باشید و آن را به افراد کارشناس و بازاریاب بسپارید که تخصص کافی در این زمینه داشته باشند. این کارشناسان تخصص زیادی در زمینه ی خروچی چاپ رنگ با استفاده از دستگاه چاپ بنر دارند.

در این مطلب قصد داریم برای شما 5 اشتباهی که امکان دارد در طراحی بنر انجام دهید را بیان کنیم:

طراحی و اندازه ی نادرست برای مکان نصب بنر

مکان مد نظر شما برای نصب بنر بسیار حائز اهمیت می باشد. شما باید تمام جوانب را برای انتخاب مکان مورد نظر خود بسنجید و بنر خود را در جایی نصب کنید که به اندازه ی کافی و لازم دیده شود و همچنین سایز بنر شما باید به قدر کافی بزرگ باشد.  شما باید بدانید که مخاطبان اصلی شما چه کسانی می باشند همچنین باید بدانید آیا مکانی که انتخاب کرده اید واقعا مکان درستی برای نصب می باشد تا مخاطبان به راحتی در چند ثانیه تبلیغات بنر شما را بخوانند.

در صورتی که بنر چاپ شده ی شما توسط دستگاه چاپ بنر حاوی اطلاعات زیادی باشد شما ناچار خواهید بود آن را در مکانی نصب کنید تا بینندگان فرصت بیشتری برای مطالعه ی آن داشته باشند. درست است که بنر با سایز بزرگ تر هزینه ی بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت اما بهتر از چاپ بنر کوچک است که تاثیر آنچنانی روی مخاطب ندارد. بهتر است بنری را با دستگاه چاپ بنر چاپ کنید که دارای بزرگ ترین سایز و اندازه باشد و همچنین طراحی مناسبی را برای آن در نظر بگیرید.

عکس ضعیف

شرکت هایی که برای طراحی بنر خود از عکس های زیادی استفاده می کنند، بسیار کار اشتباهی را در طراحی بنر انجام می دهند زیرا مخاطب برای تماشای عکس بنر باید زمان کافی را داشته باشد. بهتر است از عکس های کم اما جذاب برای بنر خود استفاده کنید تا مخاطب بیشتری به او جذب شود. در صورتی که یک عک جذاب در بنر باشد می تواند هدف را به مخاطب القا کند اما 2 برابر شدن عکس ها تاثیری در این امر ندارد. پس همانطور که ذکر شد انتخاب یک عکس قوی در طراحی بنر بسیار مهم می باشد.

بنر باید دارای عنوان باشد

همچنین استفاه از یک عنوان مناسب برای بنر بسیار ضروری می باشد و افرادی که می خواهند بنری را ایجاد کنند باید بسیار به این موضوع توجه کنند. شما باید این احتمالات را در نظر بگیرید که مخاطبین شما تنها چند ثانیه برای دیدن بنر شما وقت دارند پس باید در این زمینه قوی حضور پیدا کنید. بنری دارای قدرت بیان کافی می باشد که عنوان مناسبی در آن استفاده شده باشد.

استفاده از نام و لوگوی شرکت برای عنوان بنر کار اشتباهی در طراحی بنر می باشد. این موضوع به خصوص برای شرکت هایی که به صورت نوپا در این زمینه فعالیت دارند صدق می کند زیرا ابتدا باید روی عنوان بنر خود کار کنند و بعدها روی برند و یا لوگو کار کنند.

طول متن بنر

یکی از اشتباهات رایجی که طراحان در بنر انجام می دهند استفاده از متن طولانی می باشد. بنابراین بهتر است از متن های کوتاه و پر مفهوم برای بنر خود استفاده کنید حتی اگر دو جمله باشد.

درج نکردن اطلاعات تماس

نکته ی آخر این می باشد که اطلاعات تماس تنها پل ارتباطی بین مخاطبان و شما می باشد. پس توجه به آن بسیار مهم است که آن را در بنر خود به کار ببرید و گرنه طراحی بنر کار بیهوده ای خواهد بود. البته در نوشتن اطلاعات تماس با تمام جزئیات نباید زیاده روی کنید زیرا مخاطبان زمان کافی برای ثبت آن نخواهد داشت پس بهترین راه حل درج وب سایت یا یک شماره تماس به صورت درشت می باشد تا مخاطبان بتوانند آن را به ذهن بسپارند.

همچنین کمک گرفتن از متخصصین اپراتور دستگاه چاپ بنر و طراحان و کارشناسان از راه های مناسب در طراحی بنر می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم