برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

شما به عنوان یک صاحب شرکت یا دارنده ی یک کسب و کار نیازمند تبلیغاتی می باشید تا بتوانید محصولات و خدمات خود را به دیگران ارائه دهید. تبلیغات از موثرترین و کارآمدترین روش ها برای نشان دادن برند کاریتان می باشد. شرکت در نمایشگاه های مختلف از بهترین راه های تبلیغاتی می باشد که می توانید از آن استفاده کنید و همچنین خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید. اما برای این کار باید از ابزارهایی استفاده کنید تا مخاطبان زیادی را به خود جذب نمائید و آن چاپ بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر می باشد. با این که شرکت در نمایشگاه های تبلیغاتی هزینه ی بسیار زیادی را مخصوصا در شهر تهران در پی دارد اما مناسب ترین راهی است که شما می توانید سازمان و یا شرکت خود را به دیگران معرفی کنید و آن ها با توجه به موضوع نمایشگاه شما به آن جا مراجعه می کنند.

به چه دلیل به نمایشگاه ها شرکت می کنیم؟

با شرکت در نمایشگاه ها و نصب بنرهای چاپ شده یتان در غرفه های مورد نظر می توانید مخاطبین زیادی را به خود جلب نمائید. استفاده از بنرهای چاپ شده با دستگاه چاپ بنر از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی در نمایشگاه ها می باشد و شما می توانید با نصب این بنرها در استندها محصولات خود را معرفی کنید. حتی اگر شرکتی می باشید که به تازگی شروع به کار کرده است و تازه تاسیس است می توانید با سرعت بشتری محصولات و یا برند خود را تبلیغ کنید. استفاده از بنرهای چاپ شده با استفاده از دستگاه چاپ بنر ممکن است هزینه ی زیادی را برای شما در بر داشته باشد بنابراین بهتر است بهترین گزینه ها را برای این کار انتخاب کنید.

هزینه ی شرکت در نمایشگاه ها

عواملی مختلفی در میزان هزینه ی شما برای شرکت در یک نمایشگاه وجود دارد که تمامی آن ها باعث متغیر شدن هزینه ی شما خواهد شد به عنوان مثال تهیه ی یک غرفه ی مناسب و طراحی آن، چاپ کاتالوگ و همچنین چاپ کاتالوگ با استفاده از دستگاه چاپ بنر هزینه ی شما را تغییر خواهد داد. بهتر است قبل از چاپ بنرهای خود با استفاده از دستگاه چاپ بنر نسبت به طراحی آن توجه کافی داشته باشید. همان طور که در مطالب قبلی بیان شد استفاده از طرح های مناسب و جذاب باعث جذب مشتری خواهد شد و این خود نشان دهنده ی میزان اهمیت به دید مخاطب می باشد. استفاده از انواع استندها و یا رو آپ ها و سازه های نمایشگاهی می تواند غرفه ی شما را زیباتر و شیک تر کند.

انتخاب غرفه برای نمایشگاه

توجه به بودجه ی مالی و نیازها از مهم ترین نکات در انتخاب غرفه ی نمایشگاه می باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید ملاقات خاصی داشته باشید و یا نشستی با مشتریان خود داشته باشید باید نسبت به انتخاب غرفه ی خود توجه ویژه ای داشته باشید. در صورتی که غرفه ی شما بیشتر در معرض دید باشد مشخصاً هزینه ی آن بیشتر خواهد بود.

مخاطب تبلیغات شما چه کسانی است؟

در صورتی که قادر نباشید توجه مخاطبان خود را جلب کنید، تمام زحمت های شما در این راه به هدر خواهد رفت. پس بهتر است مخاطبان خود را بشناسید و با توجه به جنسیت و سن و شخصیت آنان بنرها و غرفه های خود را طراحی کنید.

شما می توانید با شرکت در نمایشگاه های مختلف، مشتریان بسیاری را برای خود پیدا کنید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار