برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکب دستگاه چاپ بنر

یکی از عوامل بسیار مهمی که در موفق بودن یا نبودن یک هد دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشد مرکب دستگاه چاپ بنر می باشد. شاید این تصور را داشته باشید تنها دستگاه چاپ بنر چینی مشکل هد گرفتگی دارد اما این موضوع را بدانید که یک سری عوامل باعث می شود که حتی برندهای معتبر و خوب دستگاه چاپ بنر مانند hp و mimaki دچار همچین مشکلی گردند و در برخی مدل ها این اتفاق خواهد افتاد.

زمانی که دستگاه چاپ بنر در محیط آزمایشگاهی شروع به کار می کرد و مرکب دستگاه چاپ بنر در محیط ایزوله هد عملیات چاپ را انجام می داد این مشکل در چاپ دیده نمیشد اما پس از شروع کار دستگاه چاپ بنر در محیط واقعی وضعیت عملکرد و کارکرد آن نیز متفاوت شد. زمانی که دستگاه چاپ بنر در محیط آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گرفت هیچ گرفتگی هدی در آن دیده نمی شد اما پس از آن مشکلات آن نیز نمایان شد و وضعیت آن تغییر پیدا کرد. به گونه ای که هد دستگاه چاپ بنر پس از چندبار استفاده دچار گرفتگی شدیدی شده و چند بار دچار خراب شدگی شدیدی می گردد و در نهایت امکان دارد هد دستگاه کاملا خراب شود. در این صورت حتی اگر مرکب های جنس عالی ژاپنی و اروپایی را برای آن استفاده کنید باز هم کارساز نخواهد بود.

بسیاری از تولید کنندگان در این راه می باشند که شکست های بسیاری خورده اند مانند کارخانه ی durst در ایتالیا که پس از ارائه دستگاه چاپ پارچه و هد gen4 دچار همچین شکستی شد و همچنین از در کشور ترکیه غریب به 20 دستگاه چاپ بنر تولید شده دچار همچین مشکلی گردند و پروژه ی ساخت آن ها با شکست مواجه شد. زمانی که متوجه می شویم ارزش این دستگاه های بنر به 1 میلیون دلار خواهد رسید بسیار تاثر برانگیز خواهد بود.

نوع و شکل جوهر مورد استفاده برای دستگاه چاپ بنر دیجیتال امری کاملا حیاطی و حائز اهمیت می باشد که در هنگام خرید آن بسیار باید به آن توجه داشته باشید و موضوعی نیست که شخصی بخواهد در آن سهل انگاری کند.

تمامی این مشکلات سرچشمه از ساخت نامناسب دستگاه درکارخانه ها و آزمایشگاه کارخانه می باشد که آسان ترین مرحله ی آن می باشد.

در واقع وقتی دستگاه های مختلف چاپ بنر چینی به بازار عرضه می شوند به دست مشتری کیفیت آن ها ارزیابی شده و دیگر مرکب هایی که در بازار وجود دارند محدود به مرکب های ژاپنی و اروپایی نمی شوند و دستگاه چاپ بنر موجود در بازار و هدهای آن از منظر قیمتی باید منطبق با مرکب های چینی باشند.

تطابق دادن قیمت مرکب ها و نوع آن ها با دستگاه چاپ بنر باعث شده است که تعداد زیادی از آن ها در بازار حذف و فقط تعداد اندکی از هدها در بازار باقی بماند.

یکی از نمونه های معروف برای تطابق هدها می توان به هد xaar 382  اشاره کرد که برای گسترش هد زار به بازار ورود پیدا کرده بود. اما با توجه به مشکلات بسیاری که در بازار وجود داشت با شکست بزرگی مواجه گردید که پس از چندی توانست با روش های مختلف به بازار باز گردد اما به هیچ عنوان نتوانست اعتبار خود را به هد کونیکا 512 برساند و این شکست بزرگی برای هد زار تلقی می شد.

یکی از نمونه های معروف برای تطابق هدها می توان به هد xaar 382  اشاره کرد که برای گسترش هد زار به بازار ورود پیدا کرده بود. اما با توجه به مشکلات بسیاری که در بازار وجود داشت با شکست بزرگی مواجه گردید که پس از چندی توانست با روش های مختلف به بازار باز گردد اما به هیچ عنوان نتوانست اعتبار خود را به هد کونیکا 512 برساند و این شکست بزرگی برای هد زار تلقی می شد.

در واقع مرکب دستگاه چاپ بنر از عناصر بسیار مهمی می باشد که به مرور تحولات بسیاری در آن به وجود آمد و از پراهمیت ترین و کلیدی ترین عناصر در این تکنولوژی می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار