برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وایپر دستگاه چاپ بنر

همان طور که مطلع می باشید چاپ بازار بسیار پر رقابتی دارد که داشتن کیفیت بالا از مهم ترین عواملی می باشد که می توانید در این بازار موفقیت کسب نمائید. مشتریان در صورتی جذب کسب و کار شما خواهند شد که خروجی خوبی را تحویل آن ها بدهید در صورتی که این روند را در پیش بگیرید کسب و کار شما رونق بهتری خواهد داشت. از همین روی در این مطلب سعی داریم نکاتی را به شما بگوییم که بتوانید کیفیت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت خود را بالاتر ببرید.

نکته ی اول: وایپر

یکی از قطعاتی که در دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بسیار کاربردی می باشد وایپر است که از آن برای تمیز نمودن هد دستگاه استفاده می شود. در بعضی مواقع مواردی پیش می آید که هد کونیکا دستگاه چاپ بنر دچار خرابی گشته است و یا خطاهایی در چاپ آن و کیفیت آن پیش آمده که مهم ترین عامل آن عدم تعویض وایپر دستگاه بنر می باشد. وایپری که دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را تمیز می کند نباید هیچی عنصر اضافی مثل مو، الیاف فرش و ... به آن چسبیده باشد و یا نباید جوهری روی آن خشک شده باشد، در صورتی که وایپر دستگاه شما سالم و تمیز نباشد مثل آن می باشد که خودروی خود را با یک دستمال چرب تمیز کنید. پس بهتر است هر چند وقت یک بار اقدام به تعویض وایپرها نمائید تا چاپ با کیفیت تری داشته باشید.

نکته ی دوم: محلول پاک کننده

بهتر است یک روز در هفته را به تمیز کردن هد دستگاه چاپ بنر اختصاص دهید و با استفاده از محلول پاک کننده ی مخصوص هد دستگاه را از جوهرهای اضافی پاک نمائید. شما می توانید با استفاده از فوم آغشته به این محلول، کار تمیز کردن آن را به راحتی انجام دهید. بهتر است این کار را با انتهای هد انجام ندهید و کار تمیز کردن مخصوص اطراف آن باشد تا بتوانید جوهرهای اضافی را پاک کنید. سطح هد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت با استفاده از قطعه ی وایپر پاک خواهد شد.

نکته ی سوم: برنامه ریزی برای تعمیر و نگهداری دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

در صورتی که در دوره های به خصوصی کار تمیز کردن و نگهداری دستگاه چاپ بنرتان را به صورت مداوم انجام دهید در آن صورت همیشه چاپ با کیفیتی خواهید داشت. با توجه به نکات بالا می توانید همیشه هد خود را تمیز کنید. همچنین می توانید وایپرها و captop دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را تمیز کنید. بایستی مطمئن بشوید که هیچ جوهر اضافی روی سطح هد دستگاه وجود ندارد و مانعی در مسیر چاپ وجود نخواهد داشت.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار