برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

به عنوان مثال تصور کنید که شما در حال چاپ بنری توسط دستگاه چاپ بنر هستید و همزمان کار دیگری در چاپ در حال پردازش می باشد تا بعد از چاپ این بنر انجام شود و باز هم کار دیگری در صف پردازش قرار دارد که قرار است بعد از این کارها اجرا گردد همه ی این پردازش ها توسط یک برنامه ی خاص انجام می شود که این کارها با نرم افزار Rip قابل انجام می باشد.

در واقع این نرم افزار دستگاه چاپ بنر، کنترل کاملی روی فایل های موجود دارد که می تواند رنگ فایل را اصلاح کند و یا اندازه ی فایل را تغییر دهد و روی چرخش فایل نیز کنترل دارد و همچنین می تواند پروفایل رنگ را که با مجموعه ی زیادی از مدیاها متناسب است تطابق دهد. کار با دستگاه چاپ بنرهای امروزی ساده می باشد اما نیاز به برنامه ای دارد که بتواند به عملکرد آن نظم ببخشد و پردازش ها را کنترل کند.

اکثر نرم افزارهای ریپ قبل از آن که دستور چاپ را به دستگاه چاپ بنر بفرستند ابتدا فایل ها را پردارش میکنند. این امر باعث می شود که خروجی چاپ بدون هیچ وقفه ای اتفاق بیفتد و به صورت پایدار پردازش شود.

در صورتی که فرآیند پردازش داده ها انجام شد آنگاه نرم افزار شروع به بافر کردن داده ها می کند سپس در پردازش، عملیات بافر و چاپ به  طور همزمان انجام خواهد شد.

همان طور که در مطلب قبلی گفتیم پردازش و چاپ فایل های با سایز بزرگ برای دستگاه چاپ بنر به تنهایی کاری زمان بر و دشوار می باشد اما در صورتی که توسط نرم افزار پردازش گردد باعث می شود فایل ها با سرعت بیشتری چاپ گردند. شما می توانید نوع چاپ و سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر را توسط پروفایل مدیا انتخاب نمائید.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار RIP:

1- چیدمان تصویر:

آیا شما می خواهید از مدیا استفاده های بیشتری بکنید؟ آیا قصد دارید اضافات مدیا حدف شود؟ آیا می خواهید چندین فایل را به طور همزمان با همدیگر چاپ کنید؟ ویژگی nesting یا چیدمان ویژگی می باشد که تمامی امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما با استفاده از این نرم افزار دستگاه چاپ بنر می توانید در یک کار چاپی چندین فایل را با یکدیگر ترکیب کنید. این مانند این می باشد که می توانید در فتوشاپ روی چندین فایل کار کنید.

2- داشتن چندین دستگاه چاپ بنر:

شاید یک اپراتور بخواهید چندین دستگاه چاپ بنر را روی یک سیستم کامپیوتری اجرا کند اما نگران این است که امکان کاهش سرعت وجود دارد. اما با نرم افزار ریپ این مشکل حل خواهد شد و شما می توانید فایل ها را در هر دستگاه چاپ برای پردازش و چاپ آماده کنید.

نرم افزار ریپ مشخصات هر دستگاه را به خوبی تعیین می کند و توانایی کالیبراسیون را در اختیار کاربر به راحتی قرار می دهد. شما می توانید بین دستگاه های چاپ رنگ دقیق و سازگار را به دست آورید.

شما در صورتی می توانید از این ویژگی استفاده کنید که چندین دستگاه چاپ بنر را در اختیار داشته باشید و تمام دستگاه های خروجی دارای یک مدیای یکسان باشند. با این ویژگی به جای این که یک کار را به دستگاه چاپ بدهید می توانید آن کار را به دستگاه های مختلف تقسیم کنبد.

3- مدیریت رنگ ها:

با استفاده از نرم افزار ریپ شما می توانید رنگ ها را در پروسه ی چاپ مدیریت کنید. همان طور که در مطالب قبلی گفته شد شما می توانید بدون استفاده از نرم افزار اضافی پروفایل استاندارد رنگ ICC را ایجاد کنید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار