برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دستگاه چاپ بنر

پیکولیتر جوهر دستگاه چاپ بنر

جوهر دستگاه چاپ بنر دارای خصوصیات و وِیژگی های متفاوتی می باشد که کارایی خاص خود را در دستگاه دارد. هر جوهر دستگاه چاپ بنر نیاز به یک پیکولیتر دارد که اندازه ی قطر جوهر را نشان می دهد. جوهر موجود در دستگاه از سر هد (نازل های هد) خارج می گردد که با استفاده از پیکولیتر می توانید اندازه ی قطر آن را بدانید. این را در نظر داشته باشید در صورتی که پیکولیتر جوهر شما کمتر باشد یعنی در واقع هرچه اندازه ی قطر جوهر دستگاه چاپ بنر کمتر باشد آنگاه خروجی چاپ شما نیز دارای کیفیت بهتر و مطلوب تر خواهد بود.

شما با استفاده از پیکولیتر می توانید، حجم جوهر دستگاه خود را تشخیص دهید در واقع این ابزار نشان دهنده ی کسری از لیتر جوهر می باشد. در واقع پیکولیتر نقش بسیار موثری در خروجی نهایی چاپ و کیفیت آن دارد که باعث می شود بنر با کیفیت بسیار خوبی چاپ شود. معیارهای زیادی برای چاپ های عریض وجود دارد که با استفاده از دستگاه چاپ جوهر افشان انجام می شود که در این باره در مطالب قبلی مواردی نیز ذکر شد. اندازه ای که روی پیکولیتر نشان می دهد همان کنترل کننده ی ابعاد قطرات می باشد. موضوعی که باید در نظر گرفت تمامی شاخ های چاپ نیازمند این نمی باشند که به طور حتم دارای پیکولیتر پایین باشند. در انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر که کارچاپ عریض را انجام می دهد به عنوان مثال روی پوستر یا بیلبورد و ..... نیاز است تا پیکولیتر بالاتر باشد.

به طور مثال اگر رزولوشن دستگاه 300dpi باشد، اندازه ی پیکولیتر باید بین 30 تا 80 متغیر باشد.

شاید تغییر پیکولیتر در ظاهر بنر نمایان گر نباشد اما میتوان فهمید که به خوبی در سرعت چاپ تاثیر به سزایی دارد. در صورتی که پیکولیتر بالاتر باشد آنگاه سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر نیز بالاتر خواهد رفت. با این وجود سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر نیز به انتخاب نوع جوهر مصرفی شما نیز بستگی دارد.

در صورتی که اندازه ی پیکولیتر خود را به درستی تنظیم نمائید آنگاه نتیجه ی چاپ شما نیز بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. پیکولیتر بالاتر در چاپ باعث می شود دقت چاپ نیز پایین تر بیاید. در انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر که کار چاپ عریض را انجام می دهند می توان عیب ها و نواقص را نیز پوشاند زیرا تعداد Pass ها نیز پایین تر می باشد.

در صورتی که تعداد Pass ها نیز بیشتر باشد پس باید اندازه ی پیکولیتر پایین باشد تا بتواند کار چاپ را به خوبی پوشش دهد و این مورد برای دستگاه چاپ بنر عریض نیز کارایی ندارد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار