برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

شما در ابتدا باید نیاز آن منطقه به دستگاه چاپ بنر را بشناسید. امکان دارد یک منطقه یا یک شهر کوچک گنجایش این را نداشته باشد تا بتواند کار فروش تعداد زیادی دستگاه چاپ بنر را در یک شهر بزرگ انجام دهد. تعداد دستگاه های بنر نصب شده در سطح شهر گویای این موضوع می باشد.

امکان دارد در یک شهر تعداد تقاضا برای چاپ بنر با دستگاه چاپ بنر کم باشد و تعداد چاپ ها محدود و پایین باشد به همین دلیل نمی توان در همچین شهری کسب و کار خرید و فروش دستگاه چاپ بنر را راه انداخت. در این گونه شهرها سفارش ها معمولا یا از شهرهای اطراف گرفته می شود و یا به طور سنتی، پارچه نویسی خواهد شد. در صورتی که قرار است از دستگاه چاپ بنر استفاده شود بهتر است از دستگاه بنری استفاده گردد که ارزان قیمت است، تا سرمایه ی فرد به راحتی بازگردانیده شود.

کسانی که راه تبلیغات و بازاریابی را به خوبی بلد باشند می توانند به راحتی تعدادی زیادی سفارش از شهرهای اطراف جدب کتتد تا بتوانند سفارشات مختلف و متنوع را در شهرهای کوچک و روستاها انجام دهند.

نیازسنجی برای تهیه ی دستگاه چاپ بنر و انجام سفارشات باید به طور دقیق و هیچ گونه اغراق انجام گیرد. نیاز سنجی یکی از موارد بسیار مهم در خرید دستگاه چاپ بنر می باشد. اهمیت نیازسنجی به گونه ای می باشد که باید بسیار صادقانه و شفاف انجام شود و این تاثیر بسیار مثبت و مفیدی در خرید دستگاه چاپ بنر خواهد داشت.

در واقع انجام نظرسنجی شما را به دو نتیجه ی می رساند یا کاملا از انجام کار خود منصرف شده و خرید دستگاه چاپ بنر را کنار بگذارید یا این که خریدی را انجام دهید که از مطمئن می باشد و تنها تصمیم گیری شما درباره ی نوع و قدرت دستگاه باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

[email protected] آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم