برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

اپراتور در کنار دستگاه بنر باید از کامپیوتر استفاده کند تا بتواند با استفاده از نرم افزارهای طراحی تغییراتی را در طراحی بنر بدهد و یا الگوی خاصی را بتواند در بنر طراحی کند. بعد از آن که این الگو در سیستم کامپیوتری طراحی شد آنگاه  می تواند دستور پردازش و چاپ آن را به دستگاه چاپ بنر بدهد و در نهایت کار با تزریق جوهر از منبع آن به دستگاه و هد بتواند عملیات چاپ را انجام دهد و آن را پردازش کند. اپراتور پس از پایان تمامی مراحلی که در چاپ یک بنر وجود دارد بنر را لوله کرده و آن را برش می دهد، پس از آن که سفارش کار توسط اپراتور انجام شد آن را به مشتری تحویل داده و هزینه ی آن را دریافت می کند.

به همین منظور با روندی که در مطلب بالا ذکر شد کار کردن با دستگاه چاپ بنر نباید آنچنان کار دشوار یا سختی باشد و در صورتی که بتوانید طراحی بنر را به خوبی انجام دهید و بنر را با کیفیت مورد نظر مشتری به چاپ برسانید آنگاه خواهید توانست به راحتی از این طریق کسب درآمد نمائید و به آن به عنوان یک منبع درآمد حساب کنید. اما مسئله ای که حائز اهمیت می باشد این است که نمی توان دید بسیار راحتی به این کسب و کار داشت و باید کلیاتی را درباره ی کار با دستگاه چاپ بنر رعایت نمائید.

دستگاه چاپ بنر چه دستگاهی می باشد؟

دستگاه چاپ بنر به این دلیل در دسته ی ماشین آلات چاپی قرار میگیرد چون به عنوان یک پرینتر یا یک چاپگر عمل می کند. در واقع دستگاه چاپ بنر یک دستگاه چاپ مخصوسی می باشد که می توان با آن نوشته ها و الگوهایی که روی یک بنر بزرگ وجود دارد را به چاپ برسانید. دستگاه چاپ بنر تا حدود بسیار زیادی به دلیل داشتن مخزن جوهر و استفاده ی آن از انواع جوهر به عنوان یک پرینتر جوهرافشان عمل می کند که برای کامپیوترهای معمولی می باشد. دستگاه بنر ابتدا دستورات لازم را از سیستم کامپیوتری دریافت نموده آنگاه با استفاده از عملکرد پاشش جوهر عملیات چاپ را نیز انجام می دهد.

البته علت شرح این مقایسه این نمی باشد که دقیقا عملکرد تمام چاپگرها با هم یکسان می باشد اما قصد داشتیم تا عملکرد دستگاه چاپ بنر را برای شما ملموس تر نمائیم تا شما با نحوه ی کار آن بیشتر آشنا گردید.

دستگاه چاپ بنر دارای بخش ها و قسمت های متفاوتی می باشد که هرکدام وظیفه ی خاصی را بر عهده دارد. پس از آن که تمامی این بخش ها و قطعات در کنار هم در یک بدنه قرار گرفتند آنگاه به عنوان یک دستگاه چاپ بنر وظیفه ی خود را انجام خواهد داد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار