برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09129227762

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر و چاپ بنر نکات بسیار مهمی وجود دارد که بایستی آن را برای کیفیت بهتر هرچه بنر رعایت نمائید. استفاده از فونت مناسب و سایز متناسب با بنر و میزان فاصله با دید مخاطب از موارد بسیار مهم در چاپ بنر می باشد که در صورتی که رعایت گردد آنگاه در طراحی بنر شما اصول و قواعد استاندارد رعایت گردیده است. همچنین مکانی که در آن بنر نصب میگردد از جمله مواردی می باشد که در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر باید رعایت گردد. در صورتی که دستگاه بنر در جای نامناسبی نصب گردد آنگاه در هنگام کار دچار لرزش خواهد شد که روی کیفیت چاپ تاثیر گذار می باشد.

رنگ

نکته ی دیگری که در هنگام استفاده از دستگاه چاپ بنر باید رعایت کنید استفاده از رنگ مناسب می باشد. در صورتی کار با دستگاه چاپ بنر راحت خواهد گردید که با توجه به فرایند برندینگ از رنگ مناسب استفاده شود. امروزه انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر این قابلیت را خواهند داشت که طیف های مختلفی از رنگ ها را تولید و چاپ کنند که باز هم نوع کاربرد این رنگ ها به سلیقه ی طراح بستگی خواهد داشت. در صورتی که در بنر خود از رنگ های شاد استفاده کنید می توانید مشتریان بیشتری را جذب نمائید. اما به همان میزان که استفاده از رنگ شاد می تواند اثر بخشی مفیدی داشته باشد می تواند ریسک بزرگی هم در پی داشته باشد و باعث دفع مشتریان از نوع تبلیغات گردد. بنر به هیچ عنوان نباید دارای زمینه های شلوغ باشد و همچنین استفاده از رنگ تند در نوشته ها و یا زمینه ی بنر می تواند باعث کاهش خوانایی بنر گردد.

دستگاه چاپ بنر از این روی می تواند بسیار مفید باشد که باید می شود مشتریان بالقوه ای به کسب و کار شما روی بیاورند. طراحی بنر به صورت مناسب می تواند باعث جذب گسترده ای از مشتریان گردد و هم می تواند مشتریان بسیاری را از این تبلیغ دور نماید.

پس بنابراین ما این توصیه را به شما خواهیم کرد که از ظرفیت دستگاه چاپ بنر به درستی بهره ببرید تا بتوانید ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید. سه رنگ در بین رنگ های متفاوت موجود می باشد که جزء رنگ های اصلی می باشند. به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید رنگ متن با رنگ زمینه در یک طیف رنگی یکسان باشد و بهتر است از رنگ های متضاد و متناسب با آن مکانی که بنر نصب می گردد استفاده شود. در صورتی که در حال طراحی بنر و انجام فرآیند چاپ آن با دستگاه چاپ بنر می باشید بهتر است حتما شرحی درباره ی رنگ نوشته و یا زمینه به مشتری بدهید و او را آگاه کنید که استفاده از رنگ های متضاد می تواند می توانید خوانایی بنر را هرچه بهتر کند و باعث جذب مشتری شود.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم