برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

نکاتی از قبیل حفظ و نگهداری قطعات درون دستگاه و با برنامه ریزی درست با دستگاه کار کردن و همچنین تمیز کردن قطعات آن در دوره های مختلف به طور مرتب از نکات کلیدی مراقبت از دستگاه چاپ بنر می باشد. کسی که دارای چاپخانه ای می باشد که در آن انواع دستگاه های چاپ را نگه می دارد باید  بتواند از دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه های چاپ به خوبی مراقبت کند. یک اپراتور باید مراقب باشد تا محیط چاپخانه به دور از گرد و خاک و کثیفی باشد.

همانطور که می دانید هد دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین و پراهمیت ترین قطعات موجود در دستگاه چاپ بنر می باشد به همین دلیل بسیار باید مراقب باشید تا گرد و خاک و کثیفی روی آن نشیند زیرا باعث افت کیفیت چاپ و همچنین خرابی هد دستگاه می شود. مشکلاتی از قبیل نازل گرفتگی می تواند دلیلی باشد برای وجود گرد و خاک و کثیف شدن آن که باید نسبت به حل آن اقدام نمائید. این یک موضوع بسیار ساده ای می باشد که تاثیر بسیاری روی دستگاه چاپ بنر میگذارد.

تمیز کردن محیط چاپخانه به صورت روزانه یا هفتگی می تواند کمک موثری باشد تا از نشستن گرد و خاک و کثیفی روی هد جلوگیری کند.

با توجه به مطالب قبلی جوهر مصرفی یکی از عوامل بسیار مهمی می باشد که در سلامت دستگاه چاپ بنر نقش فوق العاده ای دارد. در صورتی که از جوهر باکیفیت و مطلوبی برای دستگاه چاپ بنر خود استفاده کنید آنگاه می توانید در کاهش نازل گرفتگی دستگاه اقدامی انجام دهید. عامل مهم دیگری که باعث نازل گرفتگی و هد گرفتگی دستگاه بنر می شود استفاده از جوهرهای بی کیفیتی می باشد که امکان دارد آن را از جاهای نامعتبر خریداری کرده باشید. این یک موضوع بسیار ساده می باشد که خود مشکلات عدیده ای را برای دستگاه چاپ بنر ایجاد می کند و باعث اختلال در روند رشد چاپخانه و کارایی آن خواهد شد.

خریداری از برندهای معتبر می تواند این ضمانت را به شما بدهد که جوهر مصرفی شما دارای کیفیت مناسبی برای دستگاه چاپ بنر می باشد. نازل گرفتگی علت های مختلفی را دارد که کثیف بودن هد دستگاه و بی کیفیت بودن جوهر مصرفی دستگاه دو عامل مهم آن می باشد. به عنوان مثال امکان دارد شما از بهترین جوهر برای دستگاه بنر خود استفاده کنید اما باز هم دچار هد گرفتگی خواهید شد که باید علت آن را بیابید.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار