برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

قطعات بسیاری در دستگاه چاپ بنر وجود دارند که هرکدام از اهمیت بسیاری برخوردارند و اپراتور باید به گونه ای حواسش به هریک از این ها باشد تا مراقب باشد آسیبی به قطعات دیگر نرسد و یا دستگاه بنر دچار افت کیفیت چاپ نشود.

به عنوان مثال هد که از قطعات بسیار مهم دستگاه چاپ بنر است نقش بسیار موثری در کیفیت چاپ دارد و در صورتی که دچار مشکلی گردد انگاه باعث کاهش عمر دستگاه می گردد و هزینه های بسیاری را به چاپخانه متحمل می کند. اپراتور در هنگام کار کردن دستگاه چاپ بنر باید مراقب کپ کردن هد باشد. دستگاه های بنری مانند اکوسالونت خود نیز به صورت اتوماتیک کپ می شوند به همین دلیل از این نظر مطمئن تر می باشد.

حال در این مطلب قصد داریم درباره ی دمای محیط چاپخانه صحبتی نمائیم تا بدانیم دستگاه چاپ بنر در چه محیطی باید نگهداری شود تا دچار آسیبی نگردد. دما یکی از نکات بسیار مهمی می باشد که در هنگام نگهداری دستگاه چاپ بنر مورد بررسی قرار می گیرد. کیفیت کارایی یکی از مواردی است که کاملا به دما بستگی دارد. در صورتی که دمای هد دستگاه چاپ بنر و به تبع آن دمای محیط چاپخانه برای انجام عملیات چاپ مناسب نباشد آنگاه مشکلاتی در هنگام چاپ به وجود خواهد آمد. در واقع مشکلات مربوط به دما به فصل خاصی مربوط نمی شود و در فصل زمستان یا تابستان نیز این مشکل به صورت همیشگی برای اپراتور وجود دارد.

برای آن که در فصل تابستان محیط چاپخانه خنک باشد و شرایط موجود برای نگهداری دستگاه چاپ بنر مناسب باشد بهتر است در آن مکان کولری برای خنک کردن قرار دهید. وجود کولر گازی باعث می شود دمای چاپخانه حتی در مناطق گرمسیر و در فصل تابستان پایین تر بیاید و این خود مانع از بروز مشکلات برای دستگاه چاپ بنر می شود. کولرهای آبی به طور معمول قابلیت کاهش درجه دما را تا 3 الی 4 درجه دارند که این گونه شرایط برای نگهداری دستگاه چاپ بنر مناسب نمی باشد. به همین دلیل توصیه می گردد در چاپخانه ای که در آن از دستگاه چاپ بنر نگهداری می شود از کولر گازی استفاده شود.

در صورتی که دمای محیط چاپخانه بالا باشد نه تنها باعث کاهش کیفیت چاپ می گردد بلکه مشکلاتی را برای هد دستگاه چاپ بنر نیز به وجود می آورد. مهم ترین مشکلی که برای چاپ به وجود می آِید همان کاهش کیفیت آن می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار