برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در صورتی که محیط چاپخانه دارای رطوبت مناسبی نباشد آنگاه مشکلاتی در چاپ دستگاه چاپ بنر به وجود خواهد آمد به همین دلیل رطوبت یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که باید به آن توجه نمائید. در چاپخانه ای که در آن انواع مختلفی از چاپگرها و دستگاه چاپ بنر نصب می باشد باید علاوه بر دماسنج، رطوبت سنج نیز وجود داشته باشد تا هیچ مشکلی برای چاپ به وجود نیاید. هر دستگاهی دارای ظرفیت پذیرش رطوبت مختلفی می باشد که اپراتور باید به اندازه ی آن توجه کند، اما در کل میزان مشخصی برای آن نیز وجود دارد.

هر دستگاه چاپ بنر باید به طور مرتب روی ریل آن و بلبرینگ آن فرآیند روغن کاری نیز انجام شود. در صورتی که این کار به طور مرتب برای دستگاه چاپ بنر انجام شود آنگاه عمر دستگاه نیز بالاتر می رود. اپراتور باید به طور منظم عملیات روغن کاری را انجام دهد تا مشکلی برای دستگاه بنر به وجود نیاید.

دستگاه چاپ بنر خود به تنهایی یک دستگاه ایمن، پرکاربرد و بدون خطر می باشد اما در صورتی که مراقبت لازم از آن نشود و در هنگام استفاده از آن دقت کافی را به خرج ندهید آنگاه امکان بروز مشکل و خطراتی وجود خواهد داشت که به هیچ عنوان جبران پذیر نخواهد بود. زمانی که دستگاه چاپ بنر روشن میشود باید در هنگام کار با آن جدیت کافی را به خرج دهید و هیچگونه سهل انگاری نباید برای آن انجام بگیرد. به همین منظور بهتر است در محیط چاپخانه افراد متفرقه را راه ندهید. ورود افراد مشکلات بسیاری را ایجاد می کند آنان هیچگونه اطلاعی در خصوص کار با دستگاه چاپ بنر را ندارند و از خطرات موجود آگاه نمی باشند به همین دلیل امکان دارد خطرات محیط چاپخانه را افزایش دهند. همچنین اپراتور و کسی که کارش با دستگاه چاپ بنر می باشد باید نکات ایمنی را در این خصوص رعایت کند. رعایت نکات ایمنی آنقدرها هم سخت و پیچیده نمی باشد اما این نکات بایستی توسط تکنسین دستگاه چاپ بنر به شما گوشزد شود تا خدای نکرده خطری شما را در هنگام کار با آن تهدید نکند.

در واقع استفاده از دستگاه چاپ بنر نکات بسیار زیادی را در پی دارد که در مطالب قبلی به آن اشاراتی نمودیم. رعایت این نکات هم کارایی دستگاه چاپ بنر را بالا می برد و هم عمرآن را نیز افزایش می دهد با این وجود راندمان کاری نیز بالاتر می رود. تمام کسانی که دارای دستگاه چاپ بنر می باشند ملزم به رعایت این نکات می باشند. رعایت این نکات هم کیفیت دستگاه چاپ بنر شما را حفظ می کند هم از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار