برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه چاپ بنر

در واقع این موضوع از دو منظر بیان کننده ی این می باشد که نباید برای تبلیغات داخلی چاپ و بنر ها از دستگاه چاپ بنر استفاده گردد. کیفیت یکی از مهم ترین این دلایل می باشد. در واقع چیزی که بهتر است از دور به نظر برسد کیفیت دستگاه چاپ بنر و خود متریال بنر می باشد. یکی از موضوعاتی که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که جنس و بافت پارچه ی بنر با سولیت یا کاغذ دیواری بسیار متفاوت می باشد دلیل مشخص بودن بافت های آن نیز همین مورد می باشد.

در واقع کیفیت دستگاه چاپ بنر چیزی نمی باشد که بتوان آن را از نزدیک دید موضوعی که بسیاری از اپراتورها از آن گاهی نداردن این است که حتی بهترین دستگاه چاپ بنر لارج فرمت کیفیت بسیار عالی از خود از نزدیک نشان نمی دهد.

بوی رنگ و جوهر نکته ی دیگری می باشد که مورد توجه قرار میگیرد. بوی جوهر دستگاه چاپ بنر بوی بسیار نامطبوعی می باشد که برای سلامتی انسان بسیار مضر می باشد. در صورتی که کسی در معرض بوی این نوع جوهر قرار بگیرد برای او مشکل تنفسی به وجود خواهد آمد. موضوعی که باید به آن بسیار توجه شود این است که به هیچ عنوان نباید کاغذ دیواری هایی را که با دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند را برای موارد داخلی استفاده کرد. در صورتی که قرار است کاغذ دیواری یا حتی استیکرهایی برای داخل منازل استفاده شود باید حتما با دستگاه اکوسالونت چاپ شده باشد یا در صورتی که با دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسد بایستی از جوهر بدون ضرر استفاده گردد. این مسئله برای مکان هایی که به عنوان مهد کودک یا اتاق کودکان مورد استفاده قرار میگیرد بسیار حائز اهمیت می باشد.

در واقع دستگاه چاپ بنر توانسته است جایگاه خوبی را در صنعت تبلیغات داشته باشد و زیبایی و سرعت خوبی را به آن بدهد. قبل از آن که دستگاه چاپ بنر به ایران ورود پیدا کند، شرکت های تبلیغاتی مشکلات بسیاری داشتند. بنر سر در مغازه ها با دست نوشته می شد و زیبایی نداشت. امروزه بسیاری از طرح های تبلیغاتی با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند که دارای کیفیت و سرعت بسیار خوبی می باشند.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار