برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در این مطلب قصد داریم درباره ی چاپ کاغذ دیواری با دستگاه چاپ بنر توضیحی دهیم البته امکان دارد این موضوع کمی برای شما عجیب به نظر برسد که کاغذ دیواری چه ارتباطی با دستگاه بنر دارد اما بهتر است بدانید که این کار به وسیله ی دستگاه چاپ اکوسالونت انجام خواهد شد با این حال باز هم شرحی در این مطلب خواهیم داد. قبل از آن که بدانید کاغذ دیواری چگونه با دستگاه چاپ بنر به چاپ خواهید رسید در ابتدا باید منشا وجودی آن را دانسته و بدانید که طرح ها و نقشه هایی که روی آن قرار دارد به چه صورت روی ان درج خواهد شد. در این مطلب ما این موضوع را به خوبی مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

شاید استفاده از کاغذ دیواری در گذشته چندان باب نبود اما امروزه از این عنصر استفاده ی بسیاری در محل زندگی و کار می شود و حتی به عنوان یک رسم فراگیر نیز شده است.  در واقع کاغذ دیوارهایی که با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسند ویژگی های بسیار جالب توچه و خصلت انگیزی دارند. کاغذ دیواری ها دارای طرح ها و نقش های بسیار بسیار متنوعی در بازار می باشند که شما با چرخی در بازار می توانید با دیدن انواع مختلف آن طرح و نقش مورد نظر خود را انتخاب کنید. این کاغذ دیواری ها با توجه به طرح های مختلف که دارند اما قیمتی تقریبا برابر برای رنگ های معمول در بازار دارند و مزیتی که نسبت به رنگ های عادی دارند این می باشد که کاملا قابل شستشو می باشند و برای صاحب آن خانه یا دفتر کار هیچ مشکلی از لحاظ نظافت نخواهد داشت.

شاید امکان دارد این سوال برای شما پیش آمده باشد که این حجم زیاد از کاغذ دیواری به چه صورت با استفاده از دستگاه چاپ بنر به چاپ خواهد رسید. تردیدی در این موضوع نمی باشد که تمامی سطح هایی که قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارند و سطح آن به صورت رول از زیر چاپگر رد می شود در واقع به صورت چاپ طرح و نقش می باشند و اگر بخواهیم دید شفاف تری به شما بدهیم تمامی بنرها و کاغذها و .... در حالت خام و اولیه به صورت رول می باشند. در واقع کاغذ هایی که به صورت رول مانند می باشند وارد دستگاه چاپ بنر خواهند شد  و جوهر برای آنکه در تمامی نقاط آن برسد با استفاده از هد متحرک این امر انجام خواهد شد و در تمامی نقاط تثبیت خواهد شد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار