برای اطلاع از جدیدترین محصولات و مدل های دستگاه چاپ بنر و دیگر دستگاه ی ما، با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن ثابت: 86036675- 021
تلفن همراه: 09398935659

ورود / ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

موارد ستاره دار(*) اجباری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

دستگاه چاپ بنر

در واقع معنای لغوی سالونت (Solvent) حلال است به این معنا که این نوع از جوهرها این قابلیت را دارند که به خوبی حل شوند. جوهرهایی که به این صورت می باشند در دستگاه چاپ بنر یا اکوسالونت به صورت گالنی مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به مدل های رنگ بندی آن از رنگ های مشخصی استفاده خواهد شد.

روش کار دستگاه چاپ بنر به این صورت است که رنگ ها با توجه به الگویی که برای آن تعیین گردیده است مورد استفاده قرار می گیرد و برای آن که رنگ مورد نظر به وجود آید و روی متریال چاپ گردد رنگ ها با یکدیگر ترکیب خواهند شد. یک سری از نازل های کوچک درون هد دستگاه چاپ بنر وجود دارد که رنگ ها با استفاده از این نازل ها روی سطح مورد چاپ مانند بنر یا فلکسی چاپ خواهند شد.

دستگاه چاپ بنر با اکوسالونت تفاوت دارند اما تفاوت آن ها در جنس حلال جوهر می باشند و نه در ساختار و مکانیزم چاپ. در واقع اگر بخواهیم دلیل این موضوع را بدانیم تفاوت آن در کاربرد مدیا و صفحه و ورق سفارش داده شده به وسیله ی مشتری می باشد. در صورتی که توجه بیشتری به این موضوع داشته باشیم متوجه خواهیم شد که اهمیت بنرهای چاپ شده و کاغذهای دیواری که توسط مشتری سفارش داده می شود به جنبه ی سازگاری آن با محیط می باشد.

اهمیت کاغذ دیواری چاپ شده به وسیله ی دستگاه چاپ اکوسالونت

عمر کاغذ دیواری ها در محل کار یا زندگی انسان ها به مدت چند سال می باشد. به همین روی اشخاصی که دارای بیماری های تنفسی و یا پوستی می باشند و به ویژه کودکان روزانه به مدت چند ساعت در معرض تماس با کاغذ دیواری قرار خواهند گرفت یا حتی امکان دارد هوایی که در آن محیط تنفس می کنند به این مواد آغشته باشد.

به همین دلیل این گونه جوهرهایی که از آن ها برای طرح و نقش های مختلف استفاده می گردند بهتر است دارای عوارض و مضرات کمتری باشند تا سلامت کسانی که در آن محیط زندگی می کنند به خطر نیفتد. با توجه به این که این مواد روی سطح مدیا خواهند نشست در تماس با هوا، در محل پخش خواهد شد و می تواند آثار مخربی را روی سلامت پوست و تنفسی انسان بگذرد.

با توجه به این موضوع نمی توان از جوهرهایی استفاده کرد که در دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل دستگاه چاپ اکوسالونت نقش خود را ایفا خواهد کرد.

همان طور که قبلا ذکر کردیم سالونت به معنای حلال بود و بر پایه جوهر دستگاه چاپ بنر می باشد اما اکوسالونت جوهر حلالی است که سازگاری بسیار خوبی با محیط دارد.

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف هارا مطلع شوید

دستگاه چاپ بنر دست دوم - آیکن تلفن

به صفحه تلگرام تاپ کالا بپیوندید

ایتستاگرام - دستگاه چاپ بنر دست دوم

به صفحه اینستاگرام تاپ کالا بپیوندید

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

09129227762   آیکم تلفن - دستگاه چاپ بنر

info@domain.com آیکن ایمیل - دستگاه چاپ بنر  

دستگاه چاپ بنر دست دوم

طراحی سایت و سئو سایت توسط نونگار