دستگاه چاپ بنر

از دهه ی هفتاد شمسی ؛ یه سری اشیای تابلو مانند به بازار ایران وارد شد که با مدل های قبلی که ( کار دست روی پلاستیک و فویل بود ) فرق داشت. با ورود این تابلو ها خدمات چاپ، بازار پر رونقی پیدا کرده بودند. با گذشت زمان و به مرور و پیشرفت تکنولوژی سرعت و کیفیت دستگاه های چاپ بنر نیز بهبود قابل توجهی پیدا کرد.
آیا خرید دستگاه بنر به صرفه است؟ به طور کل یکی از مواردی که در خرید این محصول باید در نظر گرفت(میزان سفارشات چاپی )است. در صورتی که خواهان ورود به این عرصه و رقابت با دستگاه های به روز و پر سرعت دیگر شرکت ها هستید داشتن دستگاه چاپ بنر الزامی است و به کسب درآمد بهتر شما کمک می کند 
کهن پیشه جهت رفاه حال مشتریان عزیز و سرمایه گذران ، دستگاه های بنر با بهترین شرایط عرضه می شود و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.
برای خرید دستگاه های بنر نیازی به تخصص و یا اطلاعات ویژه ای نیست. گرچه متقاضیان خرید بنر نیز مانند دیگر متقاضیان و خریداران اطلاعات کلی راجع به محصول مورد نظر خود از طریق های مختلفی مانند: جستجو در اینترنت و سایت های مربوطه، مشورت با افراد کارشناس، تبلیغات دیگر شرکت ها ‌و..........کسب کرده اند.

قدم دوم : خرید دستگاه مورد نظر

در خرید با دو دسته از خریداران مواجهیم: خریدارانی که به تازگی می خواهند شروع به فعالیت کنند که در مواجهه با این خریداران ما به طور کامل و رایگان به خریداران مشاور و راهنمایی می دهیم که این مشاوره و راهنمایی شامل 
معرفی دستگاه ها قیمت دستگاه ها معرفی بهترین دستگاه چاپ بنر با توجه به نیاز مشتریان انتخاب دستگاهی با توجه به بودجه مشتری می باشد.

دستگاه چاپ بنر
دستگاه چاپ بنر ویتکالر مدل 860

این محصول برند ویتکالر با 8 هد زار می باشد . دستگاه چاپ بنر ویتکالر مدل 128 به صورت جنرال سرویس می باشد. فروش این دستگاه چاپ با قیمتی بسیار مناسب می باشد و همچین این برند در سراسر ایران دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش می باشد. بدنه ی این دستگاه چاپ بنر صنعتی و سنگین می باشد و فروش آن همراه با خدمات نصب و راه اندازی می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر ارزان
دستگاه چاپ بنر کره ای dgi

این مدل از دستگاه چاپ بنر یکی از بهترین مدل های دستگاه بنر خارجی می باشد که ما به شما معرفی خواهیم کرد. عرض این دستگاه چاپ 2.5 متر می باشد که مدل آن dgi کره ای می باشد. بدنه ی این دستگاه صنعتی و سنگین می باشد، از همین روی در هنگام کار با آن لرزشی را احساس نخواهید کرد، همچین کیفیت و قیمت آن نسبت به جنس چینی آن مناسب تر و بهتر می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر کونیکا
دستگاه چاپ بنر کونیکا 4 هد

این محصول از دستگاه چاپ بنر یکی از معروف ترین برندهایی می باشد که در بازار دستگاه چاپ بنر موجود می باشد. یکی از مهم ترین شاخصه هایی که در هنگام خرید دستگاه بنر بایستی در نظر داشته باشید هد دستگاه می باشد که خوشبختانه کونیکا از جمله بهترین و معروف ترین در مقایسه با دیگر هدها می باشد و دارای سرعت و کیفیت بسیار مطلوبی می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر اکوسالونت
جدید ترین دستگاه چاپ بنر اکوسالونت

کوهن پیشه ارائه دهنده ی انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر، که دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از جمله دستگاه های بنری می باشد که بسیار در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و کاملا سازگار با محیط زیست می باشد و جوهری که برای آن استفاده می شود کاملا بی خطر و بدون بو می باشد. شما می توانید برای چاپ انواع مختلفی از متریال ها از این نوع دستگاه استفاده نمائید.

اطلاعات بیشتر
قیمت دستگاه چاپ بنر
دستگاه چاپ بنر مای جت مدل 382

دستگاه چاپ بنر مای جت از جمله دستگاه های بنری می باشد که در ایران بسیار شناخته شده می باشد. این دستگاه چاپ دارای 4 هد زار 382 می باشد که قابلیت های بسیار زیادی دارد. قیمت این دستگاه چاپ بنر بسیار مناسب می باشد و همچنین پس از کونیکا از جمله بهترین مدل هایی می باشد که در بین دستگاه های بنر وجود دارد،همچنین کیفیت آن بسیار عالی می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه بنر
جدید ترین دستگاه چاپ بنر مطسا

این محصول از جمله جدید ترین محصولات دستگاه چاپ بنر مطسا می باشد که مدل آن 128 می باشد. این دستگاه بنر دارای قابلیت های بسیاری از جمله سیستم خنک کننده و خشک کننده می باشد که دارای سرعت چاپ بسیار مناسبی می باشد. در واقع قیمت این دستگاه چاپ بنر نسبت به کیفیت و جنسی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر nt jet
فروش فوق العاده دستگاه چاپ بنر nt jet کاملا نو و آکبند

یکی از بهترین و مناسب ترین دستگاه های چاپ بنر که می توانید برای امور تبلیغاتی از آن استفاده کنید دستگاه چاپ بنر nt jet می باشد، که از این مدل دستگاه بسیار در امور تبلیغاتی و انتخابی و مناسبت های مختلف استفاده می شود. نکته ای که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که دستگاه بنر مورد نظر خود را در زمان مناسبی خریداری نمائید.

اطلاعات بیشتر
دستگاه چاپ بنر nt jet
دستگاه چاپ بنر مای جت بسیار حرفه ای و کم کارکرد

نام این دستگاه چاپ بنر مای جت می باشد که دارای برند بسیار معروفی می باشد، همچنین این دستگاه چاپ بنر از لحاظ کارکرد بسیار کم کارکرد می باشد و کاملا مقرون به صرفه می باشد، قیمت آن بسیار مناسب است و دارای 13 فن خنک کننده می باشد. این دستگاه چاپ بنر کاملا از لحاظ سلامت تایید شده می باشد و دارای 4 رنگ نیز می باشد.

اطلاعات بیشتر

یکی از ماشین آلات و دستگاه های بسیار مهم چاپی که در بین دیگر دستگاه های صنعتی برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه چاپ بنر می باشد. این ابزار در گذشته به عنوان ابزاری مدرن شناخته می شد که کسی که با آن سروکار داشت بایستی از دانش و علم کافی در این خصوص برخوردار باشد. از همین روی بیشتر کسانی که به عنوان اپراتور دستگاه چاپ بنر مشغول به کار بودند افرادی مجرب و کاربلد بودند که هم کار با دستگاه را بلد بودند و هم می توانستند در صورت مشکل دستگاه چاپ بنر را تعمیر کنند. البته امروزه این دستگاه برای بسیاری به عنوان دستگاهی ساده شناخته شده می باشد که در اثر تجربه ی بسیار بالا به خوبی کار با آن را نیز بلد می باشند.یکی از ماشین آلات و دستگاه های بسیار مهم چاپی که در بین دیگر دستگاه های صنعتی برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه چاپ بنر می باشد. این ابزار در گذشته به عنوان ابزاری مدرن شناخته می شد که کسی که با آن سروکار داشت بایستی از دانش و علم کافی در این خصوص برخوردار باشد. از همین روی بیشتر کسانی که به عنوان اپراتور دستگاه چاپ بنر مشغول به کار بودند افرادی مجرب و کاربلد بودند که هم کار با دستگاه را بلد بودند و هم می توانستند در صورت مشکل دستگاه چاپ بنر را تعمیر کنند. البته امروزه این دستگاه برای بسیاری به عنوان دستگاهی ساده شناخته شده می باشد که در اثر تجربه ی بسیار بالا به خوبی کار با آن را نیز بلد می باشند.با این وجود در طی زمان با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از دستگاه های چاپ بنر روانه ی بازار شد که هرکدام دارای قابلیت های مختلفی بودند. این ابزار در زمینه ی تبلیغات تحول بسیاری را در میزان درآمد زایی به وجود آورد.